YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Erdoğan'ın Köşk yolu
Cumhurbaşkanlığı seçimleri için resmi propaganda dönemi yarın başlıyor. Erdoğan, yarın vizyon belgesini açıklayacak. İftar programlarıyla milletin sofrasına konuk olacak. Başakşehir stadını açıp, ardından forma giyecek.
İşte Erdoğan'ın Köşk yolu
10 Temmuz 2014 / 08:53 Güncelleme: 10 Temmuz 2014 / 08:55

Mitinglerini sürdüren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın İstanbul'da “Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi”ni açıklayacak ardından da hızlı bir kampanya sürecine girecek. Erdoğan'ın kendisini Köşk'e taşıması beklenen programında mitingler de var, iftar programları da...

Başbakan ilk olarak Haliç Kongre Merkezi'nde 10 kişilik beyin takımının hazırladığı tarihî manifestosunu açıklayacak. Programa Ajda Pekkan'dan Orhan Gencebay'a, Fatih Terim'den Arda Turan'a, Patrik Bartholomeos'dan İsak Haleva'ya, TOBB'dan Memur Sen'e kadar toplumun her kesiminden 3 bin davetli katılacak.

“Yeni Türkiye” vurgusu ile “Milletin Adamı” sloganının damga vuracağı organizasyonda Erdoğan, 2023-2053-2071 hedeflerine dikkat çekecek. Başbakan, pazartesi Alevi derneklerinin vereceği iftara konuk olacak. İlerleyen günlerde büyükelçiler ve yabancı misyon şefleriyle iftarda buluşacak.

STK'larla ve şehit aileleriyle orucunu açacak. 26 Temmuz'da Başakşehir Stadyumu'nun açılış törenine katılacak. Başbakan'ın uzun bir aradan sonra yeşil sahaya çıkarak futbol oynaması da bekleniyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir mitinglerini ağustos ayına bırakan Erdoğan, Ramazan bayramından bir gün önce Manisa mitingini yapacak, burada Soma'da ölen madencilerin yakınlarıyla buluşacak. Erdoğan'ın mitinglerinde “Milli İrade, Milli Güç, Hedef 2023”, “Milletin adamı”, “Sen nereye, biz oraya” vurgusu yapılacak.

Allah güç kuvvet versin dava adamı uzun adam
 // Mustafa Çalışır
“Milli İrade, Milli Güç, Hedef 2023”, “Milletin adamı”, “Sen nereye, biz oraya” durmak yok yola devam hedef 2071. ...
10 Temmuz 2014 Perşembe 12:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler