YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gidecek ilk CHP'li
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ile CHP'li Belediye Başkanı Recep Gürkan, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret edecek. Bu ziyaretle CHP'den Külliye'ye giden ilk isim de Gürkan olacak.
İşte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gidecek ilk CHP'li
14 Temmuz 2015 / 11:00 Güncelleme: 14 Temmuz 2015 / 15:25

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ile CHP'li Belediye Başkanı Recep Gürkan 20-26 Temmuz 2015 tarihleri arasında 654.'sü gerçekleştirilecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesinde bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret edecek.

Bu ziyaretle CHP'den Külliye'ye giden ilk isim de Gürkan olacak. TBMM'nin açılmasından önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelen CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal görüşme için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitmeyeceğini belirtince buluşma Dışişleri Konutu'nda gerçekleşmişti.

Bugünkü görüşmeyle CHP'den Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne giden ilk isim CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan olacak. Recep Gürkan'ın yapacakları ziyaret öncesi Genel Merkez'e bilgi verdiği ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun da olurunu aldığı öğrenildi.

 

 // Rasim DUMAN
Hazir bir CHP'li gelmisken, klozetleri gostersinler....
14 Temmuz 2015 19:52
O KASET 'MAGDURU'
 // Kara Murat
CUMHURUN KÜLLİYESİNE ÖNÜNE GELEN ÇAT KAPI GİREMESİN GİRİŞİNE HAMAM YAPILA PERSAVAT OLANLAR GİRMEDEN ÖNCE TELLAKLAR TARAFINDAN AK LANAA PAKLANAA YIKANILSIN....ABDESTSİZ GİRİLMESİN CUMHURUN BAŞININ YANINAA ÇOKK CİDDİYİM BU HUSUSTAA.YEMİNLE...
14 Temmuz 2015 Salı 13:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler