18 Ekim 2017 Çarşamba
  • Altın151,481
  • BIST106.991
  • Dolar3,6762
  • Euro4,3196
  • Euro/Dolar0.00
  • Sterlin4,8356
  • İstanbul13 °C
  • Ankara2 °C
  • İzmir11 °C
  • Konya8 °C
  • Adana13 °C
  • Antalya16 °C
  • Diyarbakır10 °C
  • Bursa9 °C
  • Kayseri1 °C
  • Kocaeli5 °C
  • Şanlıurfa13 °C
  • Gaziantep14 °C
  • İçel19 °C
YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte CHP'nin milletvekili adayları...
İşte CHP'nin milletvekili adayları...
12 Nisan 2011 07:35
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun MYK ve ardından Parti Meclisi’ne sunduğu milletvekili aday listesinde Önder Sav, Hakkı Süha Okay ile Kemal Anadol yok. Listeye Baykal’a yakın adaylar giremedi

CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı. Yüksek Seçim Kuruluna gönderilen liste şöyle:

ADANA

1- Osman Faruk Loğoğlu

2- Ümit Özgümüş

3- Turgay Develi

4- Ali Demirçalı

5- Zeynep Canan Billor

6- Hüseyin Keser

7- Arif Sezer

8- Rıza Mete

9- Müzeyyen Şevkin

10- Mehmet Salıcı

11- Doğa Çiğdemoğlu

12- Orhan Toklu

13- Murat Öztanrıöver

14- Soner Anafarta

ADIYAMAN

1- Salih Fırat

2- Ali Coşkun

3- Zeynal Bakır

4- Murat Erdem

5- Mehmet Karahan

AFYONKARAHİSAR

1- Ahmet Toptaş

2- Hatice Gök

3- Bekir Kasap

4- Şerif Ceylan

5- Mehmet Tuğrul Akkuş

AĞRI

1- Seyfeddin Çelik

2- Selahattin Daşkaya

3- Şefika Öner

4- Kürşat Koç

AKSARAY

1- Mahmut Öztürk

2- Özlem Güneş

3- Muammer Dilek

AMASYA

1- Ramis Topal

2- Ali Özdemiroğlu

3- Devrim Ersoy

ANKARA 1. Bölge

1- Süleyman Sencer Ayata

2- Mehmet Emrehan Halıcı

3- Emine ülker Tarhan

4- Aylin Nazlıaka

5- Bülent Kuşoğlu

6- Levent Gök

7- Emre Doğan

8- İlyas Güven Eroğlu

9- Veli Özdemir

10- Bayraktar Bayraktar

11- Necati Yılmaz

12- Faruk Özdemir

13- Aysin Tektaş keskin

14- Gamze Şengel

15- Engin Balım

16- Çetin Canbazoğlu

ANKARA 2. Bölge

1- Ayşe Gülsün Bilgehan

2- İzzet Çetin

3- Sinan aydın Aygün

4- Gökhan Günaydın

5- Seyhan Erdoğdu

6- Ekrem Kerem Oktay

7- Alper Taşdelen

8- Alirıza Erbay

9- Ali Arif Özzeybek

10- Onur Bayar

11- Hüseyin Çelebi Ercan

12- Turhan İçli

13- Aykut Fındıkçı

14- Faruk Yıldırım

15- Cenk Küpeli

ANTALYA

1- Deniz Baykal

2- Osman Kaptan

3- Gürkut Acar

4- Yıldıray Sapan

5- Arif Bulut

6- Hakan Şimşek

7- Sevgi Doğan

8- Alican Deveci

9- Aydın Özer

10- Mihriye Bozbay

11- Osman Fevzi Orakçal

12- Mehmet Ali Yılmaz

13- Levent Kıldır

14- Ahmet Daloğlu ARDAHAN

1- Ensar Öğüt

2- Metin Demir

ARTVİN

1- Uğur Bayraktutan

2- Yüksel Çorbacıoğlu

AYDIN

1- Bülent Tezcan

2- Metin Lütfi Baydar

3- Osman Aydın

4- Ferda Çağlar Erkut

5- Hüseyin Yıldız

6- Mehmet Fatih Atay

7- Özlem Burcu Uğan Sevim

BALIKESİR

1- Namık Havutça

2- Ayşe Nedret Akova

3- Haluk Ahmet Gümüş

4- Ahmet Akın

5- Hasan İşgüzar

6- Hüsnü Erol

7- İrfan Barış

8- Ömür Mustafa Boyuer

BARTIN

1- Muhammet Rıza Yalçınkaya

2- Meliha Okutay

BATMAN

1- Faris Özdemir

2- Mehmet Can Avcı

3- Mehmet İhsan Erman

4- Vehbi Ağaya

BAYBURT

1- Hacı Dursun Yaşaroğlu

BİLECİK

1- Yaşar Tüzün

2- Sungur Turan

BİNGÖL

1- Zeki Korkutata

2- Süleyman Batga

3- Mesut Kayaoğlu

BİTLİS

1- Hasan Dalkıran

2- Erol Çiriş

3- Zübeyir Yaşar

BOLU

1- Tanju Özcan

2- Mehtap Özcan Mısırlıoğlu

3- Hakkı Fidan

BURDUR

1- Ramazan Kerim Özkan

2- Yakup Yıldız

3- Bayram Tekin

BURSA

1- Sena Kaleli

2- Turhan Tayan

3- İlhan Demiröz

4- Aykan Erdemir

5- Kemal Ekinci

6- Lale Karabıyık

7- Ali Semih Özsaraç

8- Salih Top

9- Yaşar Karagöz

10- Ulun Havva Kayı

11- Fatma Altay

12- Ahmet Aydın Akyol

13- Oğuz Altınok

14- Sevil Pamirol

15- Metin Çelik

16- Nurhayat Altaca

17- İnan Keser

18- Nuray Çohan

ÇANAKKALE

1- Ali Sarıbaş

2- Mustafa Serdar Soydan

3- Bülent Öz

4- Ahmet Küçük

ÇANKIRI

1- Muzaffer Cellat

2- Hasan Çelen

ÇORUM

1- Tufan Köse

2- Muharrem Bozdoğan

3- Cengiz Atlas

4- Haydar Kılıç

DENİZLİ

1- Adnan Keskin

2- Melike Basmacı Kayhan

3- Adil Demir

4- Kazım Arslan

5- Huriye Çağlayan

6- Ali Kavak

7- Gülizar Biçer Karaca

DİYARBAKIR

1- Salih Sümer

2- Haşim Özkoyuncu

3- Daylan Karadaş

4- Vedat Şahbaz

5- Abdulmecit Tüt

6- Melik Aykız

7- Derya Erdemoğlu

8- Abdulselam Teğin

9- Özcan Kılıçkap

10- Feyru Yüksektepe

11- Bahri Yaprak

DÜZCE

1- Selçuk Yanmaz

2- Basri Karslıoğlu

3- İlknur Başak Tütüncü

EDİRNE

1- Recep Gürkan

2- Kemal Değirmendereli

3- Abdülbaki Topal

ELAZIĞ

1- Ali Özcan

2- Mustafa Kemal Atikeler

3- Gökmen Ercan

4- Hülya Ülkü

5- Mustafa Ünsal Karatepe

ERZİNCAN

1- Muharrem Işık

2- Erdoğan Özyalçın

Erzurum

1- Ahmet Hamdi Palandöken

2- Yaşettin Kışlak

3- Mehmet Sait Şimşek

4- Nurhan Banu Üner

5- İsmail Nardemir

6- Dursun Murat Çelikoğlu

Eskişehir

1- Bedii Süheyl Batum

2- Kazım Kurt

3- Gaye Usluer

4- Azmi Kerman

5- Muharrem Şenel

6- Muharrem Varlık

GAZİANTEP

1- Mehmet Şeker

2- İrfan Kaplan

3- Mehmet Gökdağ

4- Cennet Süzer

5- Bayram Yılmazkaya

6- Akif Ekici

7- Mahmut Kozbaş

8- Lütfü Demir

9- Yaşar Ağyüz

10- Naci Kılıç

11- Fehime Çifçi

12- Zihni Öztürk

GİRESUN

1- Selahattin Karaahmetoğlu

2- Aykut Gezmiş

3- Bülent Yener Bektaşoğlu

4- Nilay Pınar

GÜMÜŞHANE

1- Mutlu Gürler

2- Ercan Özdemir

HAKKARİ

1- Necmettin Yardımcı

2- Nurettin Çallı

3- Gürgin Tomris

HATAY

1- Mehmet Ali Ediboğlu

2- Mevlüt Dudu

3- Refik Eryılmaz

4- Hasan Akgöl

5- Nihad Matkap

6- Suzan Alhasoğlu

7- Hilmi Yarayıcı

8- Ali Oğuz

9- Ali Aslan

10- Yılmaz Şahutoğlu

IĞDIR

1- Ekber Taner

2- Behman Gögce

ISPARTA

1- Ali Haydar Öner

2- İrfan Bakır

3- Tanseli Çakmak

4- Naci Yoldaş İSTANBUL 1. BÖLGE

1- Gürsel Tekin

2- Osman Taney Korutürk

3- Mehmet Akif Hamzaçebi

4- Ayşe Eser Danışoğlu

5- Şafak Pavey

6- İhsan Özkes

7- Fatma Nur Serter

8- Mahmut Tanal

9- Müslim Sarı

10- Celal Dinçer

11- Kadir Gökmen Öğüt

12- Yakup Akkaya

13- Ayten Kayalıoğlu

14- Hasan Basri Özbek

15- Hüsnü Süslü

16- Hasan Uzunyayla

17- Osman Yazıcı

18- Hilal Dokuzcan

19- İhsan Güliz Kaptan

20- Hakan Erdemir

21- Mehtap Düzova

22- Ali Koç

23- Aras Arslan

24- Bahar Özay

25- Derya Şentürk

26- Emrah Köksal

27- Ali Yıldız

28- Murat Günel

29- Reşat Şahin Öztürk

30- Merih Türe

İSTANBUL 2. BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2- Bihlun Tamaylıgil

3- Mustafa Sezgin Tanrıkulu

4- Aydın Ağan Ayaydın

5- Sedef Küçük

6- Ercan Cengiz

7- Haluk Eyidoğan

8- Aykut Erdoğdu

9- Melda Onur

10- Bahri Sipahi

11- Çetin Soysal

12- İrfan Hüseyin Yıldız

13- Bülent Seyhan

14- Hüseyin Yaşar

15- Gülseren Onanç

16- Bayram Güven

17- Yasemin Öney Cankurtaran

18- Raif Balkaroğlu

19- Hakan Atalay

20- Seyfullah Beysülen

21- Özge Çağrı Toraman

22- Mari Gormezano

23- Cem Seymen

24- Müşerref Aksak

25- Bilge Koçkaya

26- Cem Cengiz Yılmaz

27- Kenan Malkoç

İSTANBUL 3. BÖLGE

1- Erdoğan Toprak

2- Umut Oran

3- Süleyman Çelebi

4- Osman Oktay Ekşi

5- Binnaz Toprak

6- Sabahat Akkiraz

7- Faik Tunay

8- Ali Özgündüz

9- Ferit Mevlüt Aslanoğlu

10- Muhammet Çakmak

11- Kenan Şimşek

12- Mehmet Ali Özpolat

13- Kamil Uğurlu

14- Bülent Kerimoğlu

15- Kutsiye Benan Baykal

16- Orhan Duran

17- Selami Özdemir

18- Bayramali Çeşmeci

19- Hüseyin Aydoğdu

20- Berrin Balcı

21- Derya Ekşi

22- Yeğane Güley

23- Emir Hüseyin Akın

24- Özge Utan

25- Turan Aydoğan

26- Taşkın Kılıç

27- Cevahir Kılıç

28- Tacettin Devran Çakmakçı

İZMİR 1. BÖLGE

1- Şükran Güldal Mumcu

2- Rıza Mahmut Türmen

3- Oğuz Oyan

4- Musa Çam

5- Hülya Güven

6- Erdal Aksünger

7- Aydın Özcan

8- Turgay Bozoğlu

9- Adnan Erdil

10- Kazım Umdular

11- Seniye Nazik Işık

12- Ebru Okay

13- Şener Akdemir

İZMİR 2. BÖLGE

1- Alaattin Yüksel

2- Mustafa Ali Balbay

3- Mehmet Ali Susam

4- Rahmi Aşkın Türeli

5- Aytun Çıray

6- Birgül Güler

7- Mustafa Moroğlu

8- Levent Eyipişiren

9- Elfin Tataroğlu

10- Levent Piriştina

11- Özcan Purçu

12- Hüseyin Sezer

13- Coşkun Çiflik

KAHRAMANMARAŞ

1- Durdu Özbolat

2- Ayhan Çiftarslan

3- Duran Özdal

4- Kibar Özdemir

5- Yaşar Güngör

6- Ramazan Burhan

7- Türkan Özbek

8- Mehmet Okuç

KARABÜK

1- Mustafa Eren

2- Erdoğan Dincel

KARAMAN

1- Fikret Ünlü

2- Osman Nuri Koçak

KARS

1- Naif Alibeyoğlu

2- Cengiz Daşdemir

3- Saffet Özdemir

KASTAMONU

1- Bahri Gökçebay

2- Hasan Baltacı

3- Ayşenur Özden

KAYSERİ

1- Mehmet Şevki Kulkuloğlu

2- Çetin Arık

3- Ali Paşa Tan

4- Türker Tok

5- Figen Alçı

6- Emin Yıldırım

7- Ömer Bayrak

8- İsmail Yavuz

9- Ali Kemal Açılkan

KIRIKKALE

1- Yaşar Yılmaz

2- Rafet Ulusoy

3- Hacı Arap Karadurmuş

KIRKLARELİ

1- Mehmet Siyam Kesimoğlu

2- Turgut Dibek

3- Türabi Kayan

KIRŞEHİR

1- Cahit Gürses

2- Yılmaz Zengin

KİLİS

1- Ertuğrul Kekeç

2- Cuma Dağlı

KOCAELİ

1- Hurşit Güneş

2- Mehmet Hilal Kaplan

3- Haydar Akar

4- Ömer Kurtaş

5- Tuba Aydın

6- Turan Dumlu

7- Tahsin Tarhan

8- Mahmut Akyol

9- Ehlinaz Torun

10- Hamiyet Göksu

11- Çağlar Özdemir

KONYA

1- Atilla Kart

2- Mehmet Topbaş

3- Mahir Dilek

4- Orçin Güney Çalık

5- Nurcan Birgül Öztürk

6- Durmuş Ali Karamut

7- Ali Tekiş

8- Hüseyin Kaya

9- Seher Avşar

10- Şeniz Kurtuluş

11- Kemal Mutlu

12- Arslan Üstündağ

13- Hüseyin Yağcı

14- Köksal Filorinalı Kütahya

1- Şeref Han

2- Zeliha Aksaz Şahbaz

3- Şeref Doğan

4- Ruhsen kumdalı

5- Faruk Behram Soydan

Malatya

1- Veli Ağbaba

2- Ali Dağdelen

3- Dila Boztepe

4- Ekrem Dernek

5- Erol Bingöl

6- Güzide Yıldırım

Manisa

1- Hasan Ören

2- Özgür Özel

3- Sakine Öz

4- Mazlum Nurlu

5- Hasan Cahit Kaplan

6- Şahin Mengü

7- Muharrem Ekici

8- Mustafa Başgülşen

9- Abdullah Saka

10-Tur Yıldız Biçer

Mardin

1- Reşit Kılıç

2- Mustafa Kemal Tuğmaner

3- Muhammed Olğaç

4- Mehmet Beşer

5- Mehmet Çiftçi

6- Cemal Şahin

Mersin

1- Aytuğ Atıcı

2- Vahap Seçer

3- İsa Gök

4- Ali Rıza Öztürk

5- Necmi Doğan

6- Hüseyin Çamak

7- Mustafa Selçuk Dereli

8- Soner Yıldırım

9- Nursen Yücesoy Temizkan

10-Zehra Özyiğit

11-Teoman Yanık

Muğla

1- Tolga Çandar

2- Nurettin Demir

3- Ömer Süha Aldan

4- Emrah Doğu

5- Ali Arslan

6- Mustafa Öztürk

Muş

1- Serkan Demirel

2- Zihni Sayan

3- Mustafa Fırat

4- Fuat Kaya

Nevşehir

1- Bülent Yumuş

2- Atılgan Sert

3- Hilmi Bülent Tekiner

Niğde

1- Doğan Şafak

2- Ahmet Oğuz Özmen

3- Ömer Fethi Gürer

Ordu

1- İdris Yıldız

2- İdris Sami Tandoğdu

3- Şanser Eren

4- Gökhan Karayel

5- Emine Yücetürk

6- Süleyman Çelenk

Osmaniye

1- Baha Ünlü

2- Nihat Çerçi

3- Ünal Köksal

4- İrfan Erdem

Rize

1- Kenan Bıyık

2- Başar Cumbur

3- Hatice Nesrin Sarı

Sakarya

1- Engin Özkoç

2- Gürkan Canol

3- Raşit Dünya

4- Ayça Taşkent

5- Ecevit Keleş

6- Ümit Usal

7- Melek Gürevin

Samsun

1- Ahmet Haluk Koç

2- Ahmet İhsan Kalkavan

3- Kemal Zeybek

4- Fatma Necile Çokay

5- Cengiz Sezgin

6- Osman Zümrüt

7- Mehmet Atalay

8- Müşfik Veysel Erdoğan

9- Orhan Aykanat

Siirt

1- Mehmet Muhdi Koyuncu

2- Kamile Balcı

3- Abdullah Hezer

Sinop

1- Engin Altay

2- Abdullah Şişek

Sivas

1- Malik Ecder Özdemir

2- Metin Keskin

3- Etem Erdal Erşan

4- Baki Çoban

5- Bülent Renda Deniz

Şanlıurfa

1- Ferhat Karataş

2- Süleyman Gök

3- İbrahim Hatipoğlu

4- Naile Şükran Yalçın

5- Güler Yılmaz

6- Ahmet Tekiner

7- Fatma Öztay

8- Abdülkerim Çakmak

9- Ömer Faruk Atbinici

10-Türkan Ayas

11-Mehmet Ekinbaş

12-Mehmet Özçelik

Şırnak

1- Kıydem Ökten

2- Osman Yeren

3- Hişyar Budak

4- Sadun Sezer

Tekirdağ

1- Faik Öztrak

2- Candan Yüceer

3- Emre Köprülü

4- Gülferah Güral

5- Şerafettin Kurt

6- Ayhan Civan

Tokat

1- Orhan Düzgün

2- Cevat Atılgan

3- Fedai Toyran

4- Esat Erdönmez

5- Sinan Yavuz Yavaş

Trabzon

1- Mehmet Volkan Canalioğlu

2- Ali Türen Öztürk

3- Sedat Gözaçan

4- Güzide Uzun

5- Ahmet Kaya

6- Ali Koç

Tunceli

1- Kamer Genç

2- Hüseyin Aygün

Uşak

1- Dilek Akagün Yılmaz

2- Mustafa Aydın

3- Erol Gilim

Van

1- Zahir Kandaşoğlu

2- Mehmet Acar

3- Abdulbari Melek

4- Selim Karakuş

5- Sabriye Çabuker

6- Şahin Efendioğlu

7- Nurettin Erörs

8- Niyazi Çınak

Yalova

1- Muharrem İnce

2- Alaattin Fitoz

Yozgat

1- Ali Ayık

2- Ali Keven

3- Burhan Sarıarslan

4- Ergün Ersoy

Zonguldak

1- Mehmet Haberal

2- Ali İhsan Köktürk

3- Neriman Posbıyık

4- Erol Sarıal

5- Ünal Demirtaş

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler