YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte CHP'nin kesinleşen aday listesi...
Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2015 Genel Seçimleri için milletvekili adayı gösterdiği isimler belli oldu.
İşte CHP'nin kesinleşen aday listesi...
08 Nisan 2015 / 01:04 Güncelleme: 08 Nisan 2015 / 07:08

Yüksek Seçim Kurulu'na 2015 Genel Seçimleri için belirlediği milletvekili aday listesini teslim eden ilk parti Cumhuriyet Halk Partisi oldu.

CHP’nin milletvekili aday listesini YSK’ya Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan getirdi.

Adana

ADANA 1    ELİF DOĞAN TÜRKMEN
ADANA 2    ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
ADANA 3    İBRAHİM ÖZDİŞ
ADANA 4    AYDIN USLUPEHLİVAN
ADANA 5    MUSTAFA KEMAL ÖZKAN
ADANA 6    MÜZEYYEN ŞEVKİN
ADANA 7    RIZA METE  
ADANA 8    AHMET ADIGÜZEL  
ADANA 9    ABDULLAH SEDAT DOĞAN  
ADANA 10    RUKİYE ÇİNKILIÇ    
ADANA 11    AKİF KEMAL AKAY    
ADANA 12    MUSTAFA BİLGİLİOĞLU  
ADANA 13    YÜKSEL KARAASLAN    
ADANA 14    ORHAN SÜMER   

Adıyaman

ADIYAMAN 1    MEHMET SELÇUK TABAK   
ADIYAMAN 2    ABDURRAHMAN TUTDERE  
ADIYAMAN 3    FATMA ULUBEY   
ADIYAMAN 4    MEHMET KARAHAN   
ADIYAMAN 5    KARİP BOZKURT

Afyonkarahisar

AFYONKARAHİSAR 1    BURCU KAYIKCI   
AFYONKARAHİSAR 2    MEHMET ALİ ECER  
AFYONKARAHİSAR 3    MEHMET TUĞRUL AKKUŞ   
AFYONKARAHİSAR 4    YALÇIN GÖRGÖZ 
AFYONKARAHİSAR 5    BEKİR KASAP  

Ağrı

AĞRI 1    CEMİL ERHAN 
AĞRI 2    MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN 
AĞRI 3    MEHMET SIDDIK YEL   
AĞRI 4    ERKAN SAYAN  

Aksaray

AKSARAY 1    MEHMET ÖZTÜRK
AKSARAY 2    HAŞMET TEKİN ÖKÇE
AKSARAY 3    MEHMET ALİ TOPAÇ 

Amasya

AMASYA 1    MUSTAFA TUNCER    
AMASYA 2    RAMİS TOPAL  
AMASYA 3    DEVRİM ERSOY  

Ankara 1.Bölge

ANKARA 1. Bölge    1    AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN   
ANKARA 1. Bölge    2    NECATİ YILMAZ   
ANKARA 1. Bölge    3    TEKİN BİNGÖL   
ANKARA 1. Bölge    4    AYLİN NAZLIAKA   
ANKARA 1. Bölge    5    LEVENT GÖK   
ANKARA 1. Bölge    6    ALİ HAYDAR HAKVERDİ   
ANKARA 1. Bölge    7    BÜLENT KUŞOĞLU  
ANKARA 1. Bölge    8    HİKMET TEPE  
ANKARA 1. Bölge    9    GAMZE TAŞCIER   
ANKARA 1. Bölge    10    EMRE DOĞAN  
ANKARA 1. Bölge    11    SELAHATTİN EMRE    
ANKARA 1. Bölge    12    DURDU ÖZBOLAT   
ANKARA 1. Bölge    13    SEMA AKSOY   
ANKARA 1. Bölge    14    KAZIM SÖNMEZ    
ANKARA 1. Bölge    15    FARUK ÖZDEMİR    
ANKARA 1. Bölge    16    ERDOĞAN KILIÇ    
ANKARA 1. Bölge    17    BİRSEN TEMİR  
ANKARA 1. Bölge    18    İLYAS GÜVEN EROĞLU 

Ankara 2.Bölge

ANKARA 2. Bölge    1    ŞENAL SARIHAN    
ANKARA 2. Bölge    2    MURAT EMİR   
ANKARA 2. Bölge    3    AHMET HALUK KOÇ    
ANKARA 2. Bölge    4    NİHAT YEŞİL   
ANKARA 2. Bölge    5    ALİRIZA ERBAY   
ANKARA 2. Bölge    6    CELALETTİN KOÇ   
ANKARA 2. Bölge    7    SEMRA DİNÇER   
ANKARA 2. Bölge    8    BARIŞ OZAN VURAL    
ANKARA 2. Bölge    9    ALİ YILMAZ
ANKARA 2. Bölge    10    SERVET ÜNSAL  
ANKARA 2. Bölge    11    SELMA ERGEN  
ANKARA 2. Bölge    12    HAYDAR DOĞAN    
ANKARA 2. Bölge    13    ABİDİN ŞAHİN  
ANKARA 2. Bölge    14    UFUK ATAÇ 

Antalya

ANTALYA 1    NİYAZİ NEFİ KARA   
ANTALYA 2    DENİZ BAYKAL   
ANTALYA 3    ÇETİN OSMAN BUDAK    
ANTALYA 4    MUSTAFA AKAYDIN  
ANTALYA 5    DEVRİM KÖK    
ANTALYA 6    FİGEN ÇALIKUŞU   
ANTALYA 7    RAFET ZEYBEK  
ANTALYA 8    NUSRET BAYAR   
ANTALYA 9    DENİZ FİLİZ 
ANTALYA 10    SULTAN YEGEN  
ANTALYA 11    SEVİNDİK GİZLİ   
ANTALYA 12    CAVİT ARI    
ANTALYA 13    GÜRKUT ACAR
ANTALYA 14    İBRAHİM KESER 

Ardahan

ARDAHAN 1    ENSAR ÖĞÜT  
ARDAHAN 2    SEZGİN KAYA    

Artvin

ARTVİN 1    UĞUR BAYRAKTUTAN  
ARTVİN 2    MUSA ULUTAŞ    

Aydın

AYDIN 1    BÜLENT TEZCAN   
AYDIN 2    METİN LÜTFİ BAYDAR   
AYDIN 3    HÜSEYİN YILDIZ 
AYDIN 4    MEHMET FATİH ATAY   
AYDIN 5    TAYFUN TALİPOĞLU    
AYDIN 6    FERDA ÇAĞLAR ERKUT  
AYDIN 7    FULYA ÜSTÜNDAĞ   

Balıkesir

BALIKESİR 1    MEHMET TÜM   
BALIKESİR 2    AHMET AKIN   
BALIKESİR 3    NAMIK HAVUTÇA    
BALIKESİR 4    FİKRET ŞAHİN    
BALIKESİR 5    ALİ KEMAL DEVECİLER  
BALIKESİR 6    ENSAR AYTEKİN   
BALIKESİR 7    İRFAN BARIŞ    
BALIKESİR 8    İSMAİL AYNUR   ​ 

Bartın

BARTIN 1    MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA  
BARTIN 2    AYSU BANKOĞLU  

Batman

BATMAN 1    CELAL AYHAN 
BATMAN 2    AHMET DURMAZ   
BATMAN 3    KEMAL DEMİR  
BATMAN 4    MENDÜH DOĞRU   

Bayburt

BAYBURT 1    MURAT BÜLBÜL  
BAYBURT 2    ÖNAL AŞUT  

Bilecik

BİLECİK 1    YAŞAR TÜZÜN  
BİLECİK 2    ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET    

Bingöl

BİNGÖL 1    AHMET BAZANCİR 
BİNGÖL 2    KEMAL SATICI   
BİNGÖL 3    HÜSEYİN NEGÜZEL   

Bitlis

BİTLİS 1    NASİP UYĞAN   
BİTLİS 2    MEHMET KAÇAR   
BİTLİS 3    MEVLAN KARABAĞ    

Bolu

BOLU 1    TANJU ÖZCAN   
BOLU 2    YUSUF RENKLİ   
BOLU 3    MEHMET BURAK COP   

Burdur

BURDUR 1    MEHMET GÖKER   
BURDUR 2    KADİR KOÇ   
BURDUR 3    OKAN KURD

Bursa

BURSA 1    LALE KARABIYIK    
BURSA 2    CEYHUN İRGİL  
BURSA 3    ORHAN SARIBAL  
BURSA 4    ERKAN AYDIN   
BURSA 5    NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU   
BURSA 6    MUSTAFA ŞENYURT  
BURSA 7    ASÜDE ŞENOL   
BURSA 8    NURAY ÇOHAN   
BURSA 9    İSMET KARACA    
BURSA 10    TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN  
BURSA 11    DENİZ BAYKAL  
BURSA 12    ÖZGÜR ŞAHİN    
BURSA 13    NECATİ ŞAHİN  
BURSA 14    ŞADİ ÖZDEMİR    
BURSA 15    ERKAN DÖNMEZ   
BURSA 16    AYŞE ŞAHİN   
BURSA 17    İNAN KESER  
BURSA 18    METİN ÇELİK   

Çanakkale

ÇANAKKALE 1    MUHARREM ERKEK  
ÇANAKKALE 2    BÜLENT ÖZ   
ÇANAKKALE 3    AHMET KÜÇÜK   
ÇANAKKALE 4    ALİ SARIBAŞ  

Çankırı

ÇANKIRI 1    MURAT BERAT ATALAY  
ÇANKIRI 2    İLHAN TEKİN   

Çorum

ÇORUM 1    TUFAN KÖSE    
ÇORUM 2    MUHARREM BOZDOĞAN 
ÇORUM 3    DİNÇER SOLMAZ  
ÇORUM 4    SAİM TOPGÜL 

Denizli

DENİZLİ 1    MELİKE BASMACI 
DENİZLİ 2    KAZIM ARSLAN  
DENİZLİ 3    GÜLİZAR BİÇER KARACA  
DENİZLİ 4    ADİL DEMİR 
DENİZLİ 5    AHMET DİVARCI 
DENİZLİ 6    HALİS ÖDEL  
DENİZLİ 7    ADNAN KESKİN

Diyarbakır

DİYARBAKIR 1    MUHSİN KOÇYİĞİT  
DİYARBAKIR 2    GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU
DİYARBAKIR 3    GÜLABİ ŞİMŞEK   
DİYARBAKIR 4    MURAT UZUN  
DİYARBAKIR 5    MAHMUT AZİZ ŞERAN  
DİYARBAKIR 6    ASLI AÇIKGÖZ    
DİYARBAKIR 7    MUSTAFA BOZ  
DİYARBAKIR 8    AYŞE YELKOVAN 
DİYARBAKIR 9    BURHAN ALTAY
DİYARBAKIR 10    VEYSİ ERGÜN 

Düzce

DÜZCE 1    ZAFER TEBER   
DÜZCE 2    ALİ FUAT ŞAŞOĞLU  
DÜZCE 3    ÖMER TAŞLI  

Edirne

EDİRNE 1    OKAN GAYTANCIOĞLU   
EDİRNE 2    ERDİN BİRCAN  
EDİRNE 3    GÜRKAN GÜNESER   

Elazığ

ELAZIĞ 1    FEYZİ SEPTİOĞLU  
ELAZIĞ 2    YAŞAR KARABULUT  
ELAZIĞ 3    MUSTAFA YAVUZ 
ELAZIĞ 4    FADİME YILMAZ   

Erzincan

ERZİNCAN 1    ERDOĞAN ÖZYALÇIN   
ERZİNCAN 2    YALÇIN TANRIVERDİ   

Erzurum

ERZURUM 1    GONCA AYTAŞ   
ERZURUM 2    İSMAİL İME    
ERZURUM 3    ORHAN BOZKURT  
ERZURUM 4    DİLEK SOMUN  
ERZURUM 5    ŞABAN OTURGAN   
ERZURUM 6    EDİP CENGİZ   

Eskişehir

ESKİŞEHİR 1    GAYE USLUER  
ESKİŞEHİR 2    UTKU ÇAKIRÖZER   
ESKİŞEHİR 3    CEMAL OKAN YÜKSEL
ESKİŞEHİR 4    ERMAN GÖLET   
ESKİŞEHİR 5    METİN TOMSUK   
ESKİŞEHİR 6    ERDAL ÇAKICIER   

Gaziantep

GAZİANTEP 1    MEHMET ŞEKER   
GAZİANTEP 2    MEHMET GÖKDAĞ    
GAZİANTEP 3    ALİ PERİ   
GAZİANTEP 4    ALİ SAYIN    
GAZİANTEP 5    ERDAL GEÇİT  
GAZİANTEP 6    SELİM KARAHAN  
GAZİANTEP 7    MİRAY ÇANKAYA BULUT 
GAZİANTEP 8    MUSTAFA ASLAN    
GAZİANTEP 9    MAHMUT KOZBAŞ  
GAZİANTEP 10    ADİLE MERVE ALTINBAŞ  
GAZİANTEP 11    SEMRA HARMAN  
GAZİANTEP 12    AHMET ŞAHİN SEYRAN  

Giresun

GİRESUN 1    BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU 
GİRESUN 2    SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU
GİRESUN 3    İBRAHİM AKGÜN   
GİRESUN 4    BASRİ GÜRSOY  

Gümüşhane

GÜMÜŞHANE 1    MUSTAFA GÜLTEKİN  
GÜMÜŞHANE 2    EDA ÇUBUKÇU 

Hakkari

HAKKARİ 1    YAKUP SAMİOĞLU  
HAKKARİ 2    GİYASETTİN KOÇ  
HAKKARİ 3    KEREM KORKMAZ 

Hatay

HATAY 1    HİLMİ YARAYICI    
HATAY 2    MEVLÜT DUDU   
HATAY 3    SERKAN TOPAL  
HATAY 4    BİROL ERTEM   
HATAY 5    MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HATAY 6    SUZAN ALHASOĞLU 
HATAY 7    SONAY AYKUT   
HATAY 8    MEHMET GÖZEL  
HATAY 9    BİLGEN DUMAN   
HATAY 10    DÖNDÜ DİLAN BEDİR 

Iğdır

IĞDIR 1    ADİL AŞIRIM  

Isparta

ISPARTA 1    İRFAN BAKIR 
ISPARTA 2    İSA ÖNDER DİNÇTÜRK  
ISPARTA 3    MUSTAFA CEYHAN 
ISPARTA 4    İZZET BEYDOĞAN   

İstanbul 1.Bölge

İSTANBUL 1. Bölge    1    ŞAFAK PAVEY   
İSTANBUL 1. Bölge    2    GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ    
İSTANBUL 1. Bölge    3    GÜRSEL TEKİN   
İSTANBUL 1. Bölge    4    BARIŞ YARKADAŞ  
İSTANBUL 1. Bölge    5    MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ    
İSTANBUL 1. Bölge    6    MAHMUT TANAL    
İSTANBUL 1. Bölge    7    İLHAN KESİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge    8    OĞUZ KAAN SALICI    
İSTANBUL 1. Bölge    9    İHSAN ÖZKES   
İSTANBUL 1. Bölge    10    ONURSAL ADIGÜZEL   
İSTANBUL 1. Bölge    11    ALİ ÖZCAN   
İSTANBUL 1. Bölge    12    METİN AĞIRMAN 
İSTANBUL 1. Bölge    13    KADİR GÖKMEN ÖĞÜT  
İSTANBUL 1. Bölge    14    CEM HAYDAR BEKTAŞ  
İSTANBUL 1. Bölge    15    BİRSEN TURSUN DEMİREL
İSTANBUL 1. Bölge    16    İRFAN KARACAN   
İSTANBUL 1. Bölge    17    BERHAN ŞİMŞEK    
İSTANBUL 1. Bölge    18    DERYA ŞENTÜRK    
İSTANBUL 1. Bölge    19    MUSTAFA CAN ATAKLI    
İSTANBUL 1. Bölge    20    NECDET SARAÇ    
İSTANBUL 1. Bölge    21    HASAN UZUNYAYLA    
İSTANBUL 1. Bölge    22    OSMAN TANEY KORUTÜRK    
İSTANBUL 1. Bölge    23    İLKAY ORHAN   
İSTANBUL 1. Bölge    24    ERKAN BAŞBOĞA    
İSTANBUL 1. Bölge    25    İRFAN HÜSEYİN YILDIZ    
İSTANBUL 1. Bölge    26    NURETTİN SARIBAL
İSTANBUL 1. Bölge    27    HÜSNİYE KAYA  
İSTANBUL 1. Bölge    28    ÖZGEN NAMA  
İSTANBUL 1. Bölge    29    SÜLEYMAN GÜZEL 
İSTANBUL 1. Bölge    30    YAŞAR HASAN YALÇINKAYA    
İSTANBUL 1. Bölge    31    DOĞAN ÇAKMAK 

İstanbul 2.Bölge

İSTANBUL 2. Bölge    1    SELİNA DOĞAN   
İSTANBUL 2. Bölge    2    AYKUT ERDOĞDU    
İSTANBUL 2. Bölge    3    MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU    
İSTANBUL 2. Bölge    4    DURSUN ÇİÇEK   
İSTANBUL 2. Bölge    5    SÜLEYMAN SENCER AYATA   
İSTANBUL 2. Bölge    6    GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN 
İSTANBUL 2. Bölge    7    KADRİ ENİS BERBEROĞLU 
İSTANBUL 2. Bölge    8    DİDEM ENGİN   
İSTANBUL 2. Bölge    9    MUSTAFA SARIGÜL   
İSTANBUL 2. Bölge    10    YÜKSEL MANSUR KILINÇ 
İSTANBUL 2. Bölge    11    CENGİZ ALP    
İSTANBUL 2. Bölge    12    ÇETİN SOYSAL   
İSTANBUL 2. Bölge    13    MELDA ONUR   
İSTANBUL 2. Bölge    14    HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU    
İSTANBUL 2. Bölge    15    GÜL YÜKSEL  
İSTANBUL 2. Bölge    16    ZEYNEL ÖZTÜRK  
İSTANBUL 2. Bölge    17    İNAN GÜNEY    
İSTANBUL 2. Bölge    18    DURSUN BULUT  
İSTANBUL 2. Bölge    19    ÖZGÜR KOÇAK  
İSTANBUL 2. Bölge    20    MEHMET ERCAN KARAKAŞ  
İSTANBUL 2. Bölge    21    GÜVEN KARATAŞ  
İSTANBUL 2. Bölge    22    SEYFULLAH BEYSÜLEN 
İSTANBUL 2. Bölge    23    MUSTAFA OZAN ŞER 
İSTANBUL 2. Bölge    24    TEVFİK CEM TÜZÜN
İSTANBUL 2. Bölge    25    MEHMET SEVİGEN
İSTANBUL 2. Bölge    26    HÜLYA GÜNTAŞ  

İstanbul 3.Bölge

İSTANBUL 3. Bölge    1    BİHLUN TAMAYLIGİL    
İSTANBUL 3. Bölge    2    İLHAN CİHANER 
İSTANBUL 3. Bölge    3    ENGİN ALTAY  
İSTANBUL 3. Bölge    4    ALİ ŞEKER   
İSTANBUL 3. Bölge    5    ERDOĞAN TOPRAK   
İSTANBUL 3. Bölge    6    EREN ERDEM    
İSTANBUL 3. Bölge    7    MURAT ÖZÇELİK   
İSTANBUL 3. Bölge    8    ZEYNEL EMRE   
İSTANBUL 3. Bölge    9    MEHMET BEKAROĞLU   
İSTANBUL 3. Bölge    10    SİBEL ÖZDEMİR    
İSTANBUL 3. Bölge    11    EMİNE GÜLİZAR EMECAN 
İSTANBUL 3. Bölge    12    EFKAN BOLAÇ   
İSTANBUL 3. Bölge    13    ÖZGÜR KARABAT 
İSTANBUL 3. Bölge    14    SÜLEYMAN ÇELEBİ  
İSTANBUL 3. Bölge    15    HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
İSTANBUL 3. Bölge    16    ERHAN BOZAN  
İSTANBUL 3. Bölge    17    TÜLAY ATEŞ 
İSTANBUL 3. Bölge    18    MEHTAP ALBAYRAK  
İSTANBUL 3. Bölge    19    RIZA AKPOLAT   
İSTANBUL 3. Bölge    20    HÜSEYİN AYDOĞDU   
İSTANBUL 3. Bölge    21    KEMAL ÇEBİ    
İSTANBUL 3. Bölge    22    NURCAN ŞANLI  
İSTANBUL 3. Bölge    23    ŞAHANIM METER   
İSTANBUL 3. Bölge    24    TAŞKAN UYSAL   
İSTANBUL 3. Bölge    25    İBRAHİM YENER   
İSTANBUL 3. Bölge    26    YEGÂNE GÜLEY   
İSTANBUL 3. Bölge    27    HÜSEYİN AKSU
İSTANBUL 3. Bölge    28    KEMAL DENİZ BOZKURT  
İSTANBUL 3. Bölge    29    SELAMİ DEĞİRMENCİ
İSTANBUL 3. Bölge    30    SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
İSTANBUL 3. Bölge    31    ALİ ULVİ GÖKBULAK  

İzmir 1.Bölge

İZMİR 1. Bölge    1    SELİN SAYEK BÖKE   
İZMİR 1. Bölge    2    MUSA ÇAM 
İZMİR 1. Bölge    3    AHMET TUNCAY ÖZKAN  
İZMİR 1. Bölge    4    TACETTİN BAYIR
İZMİR 1. Bölge    5    ÖZCAN PURÇU
İZMİR 1. Bölge    6    ALİ YİĞİT  
İZMİR 1. Bölge    7    MURAT BAKAN   
İZMİR 1. Bölge    8    MUHSİN KURT  
İZMİR 1. Bölge    9    ALİ HIDIR ULUDAĞ   
İZMİR 1. Bölge    10    EDNAN ARSLAN  
İZMİR 1. Bölge    11    SABRİ ERGÜL   
İZMİR 1. Bölge    12    SEVDA ERDAN KILIÇ  
İZMİR 1. Bölge    13    TURGAY BOZOĞLU    

İzmir 2.Bölge

İZMİR 2. Bölge    1    ZEYNEP ALTIOK   
İZMİR 2. Bölge    2    KEMAL KILIÇDAROĞLU    
İZMİR 2. Bölge    3    ZEKERİYA TEMİZEL   
İZMİR 2. Bölge    4    MUSTAFA ALİ BALBAY  
İZMİR 2. Bölge    5    AYTUN ÇIRAY  
İZMİR 2. Bölge    6    ATİLA SERTEL  
İZMİR 2. Bölge    7    KAMİL OKYAY SINDIR  
İZMİR 2. Bölge    8    ALİ ENGİN    
İZMİR 2. Bölge    9    HÜSEYİN SEZER   
İZMİR 2. Bölge    10    ÜLKÜMEN RODOPLU 
İZMİR 2. Bölge    11    ALİ KEMAL ELİTAŞ   
İZMİR 2. Bölge    12    TAHA OKAN 
İZMİR 2. Bölge    13    NURGÜL UÇAR AKTUĞ   

Kahramanmaraş

KAHRAMANMARAŞ 1    KAMİL DALKARA   
KAHRAMANMARAŞ 2    AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI    
KAHRAMANMARAŞ 3    EYLEM ÇAĞRAŞ   
KAHRAMANMARAŞ 4    HİLMİ EMRE KAZANCI   
KAHRAMANMARAŞ 5    KİBAR ÖZDEMİR  
KAHRAMANMARAŞ 6    SELİM SÜMEN  
KAHRAMANMARAŞ 7    FATİH VİCDAN  
KAHRAMANMARAŞ 8    DURAN ÖZDAL

Karabük    

KARABÜK 1    CEVDET AKAY 
KARABÜK 2    MUSTAFA AKAY 
KARAMAN 1    MUSTAFA CEM KAĞNICI  
KARAMAN 2    UYGAR TALAY  

Kars

KARS 1    ZEKİ NACİTARHAN 
KARS 2    ERKAN KARAGÖZ  
KARS 3    AYSEL SADAK İLTAŞ   

Kastamonu

KASTAMONU 1    AHMET CANER YENİDÜNYA  
KASTAMONU 2    HASAN ŞEN  
KASTAMONU 3    YILMAZ KARAKOÇ

Kayseri

KAYSERİ 1    ÇETİN ARIK
KAYSERİ 2    ALİ PAŞA TAN 
KAYSERİ 3    AŞKIN GENÇ  
KAYSERİ 4    FEYZULLAH KESKİN    
KAYSERİ 5    TÜLİN TEMEL   
KAYSERİ 6    MUSTAFA ASLAN 
KAYSERİ 7    AYHAN GÜLSOY 
KAYSERİ 8    MUSTAFA UTKU SARI  
KAYSERİ 9    NAHİDE SEVGİ YALÇIN    

Kırıkkale

KIRIKKALE 1    MURAT ÇAKIRCA  
KIRIKKALE 2    ZİYA KAVLAK  
KIRIKKALE 3    HACI ARAP KARADURMUŞ    
KIRKLARELİ 1    TÜRABİ KAYAN

Kırklareli

KIRKLARELİ 2    VECDİ GÜNDOĞDU  
KIRKLARELİ 3    MEHMET TUNA SOYKAN   

Kırşehir

KIRŞEHİR 1    YILMAZ ZENGİN 
KIRŞEHİR 2    RİFAT ERTEM   

Kilis

KİLİS 1    MEHMET AKİF PERKER   
KİLİS 2    ÖKKAŞ ASLANTAŞ   

Kocaeli

KOCAELİ 1    FATMA KAPLAN HÜRRİYET  
KOCAELİ 2    HAYDAR AKAR  
KOCAELİ 3    TAHSİN TARHAN
KOCAELİ 4    TURAN DUMLU    
KOCAELİ 5    CUMA KARAVAR  
KOCAELİ 6    MEHMET TAMER SOLAKOĞLU  
KOCAELİ 7    AYHAN MUTLU  
KOCAELİ 8    RASİM MERİÇ  
KOCAELİ 9    ASUDE FIRAT ÖZKAN
KOCAELİ 10    KEMAL NİŞANCI   
KOCAELİ 11    SABRİYE ŞAHİN

Konya

KONYA 1    MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT  
KONYA 2    GÜLSÜM FİLORİNALI   
KONYA 3    MEHMET TURGAY BİLGE    
KONYA 4    ALİ CEMAL CÖMERT   
KONYA 5    MEHMET ALİ ÜNAL    
KONYA 6    ALİ SAYAR    
KONYA 7    DENİZ İNDİBİ ÇELİK  
KONYA 8    HÜSEYİN YAĞCI   
KONYA 9    SAİM SEZEN  
KONYA 10    ALİ TEKİŞ  
KONYA 11    MUSA GÖKÇE  
KONYA 12    EMİNE BALIK 
KONYA 13    MEHMET GAYRETLİ 
KONYA 14    MEHMET TOPBAŞ  

Kütahya

KÜTAHYA 1    ALİ FAZIL KASAP  
KÜTAHYA 2    MEHMET AYDIN UZUN   
KÜTAHYA 3    FİSUN YILDIZ   
KÜTAHYA 4    İBRAHİM SOLMAZ    

Malatya

MALATYA 1    VELİ AĞBABA    
MALATYA 2    HULİSİ PORGALI   
MALATYA 3    BERNA KARADAŞ   
MALATYA 4    MEMBA KUŞCU 
MALATYA 5    YUSUF SÜRÜCÜ  
MALATYA 6    ETEM KÖRÜKMEZ   

Manisa

MANİSA 1    ÖZGÜR ÖZEL  
MANİSA 2    MAZLUM NURLU    
MANİSA 3    TUR YILDIZ BİÇER    
MANİSA 4    MUSTAFA BAŞGÜLŞEN    
MANİSA 5    SABRİ TEMEL   
MANİSA 6    SAKİNE ÖZ   
MANİSA 7    ABDULLAH SAKA   
MANİSA 8    HASAN ÖREN    
MANİSA 9    SANİYE AĞGÜL    

Mardin

MARDİN 1    MEHMET ÇİFTSÜREN 
MARDİN 2    MUHAMMED OLĞAÇ
MARDİN 3    ÖZLEM KARAMAN   
MARDİN 4    MEHMET FIRAT İNAL   
MARDİN 5    HAMZE EFE   
MARDİN 6    AYDIN PAKSAK 

Mersin

MERSİN 1    HÜSEYİN ÇAMAK 
MERSİN 2    DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
MERSİN 3    AYTUĞ ATICI    
MERSİN 4    MUSTAFA BAYSAN   
MERSİN 5    SERDAL KUYUCUOĞLU  
MERSİN 6    SİBEL GAZİ TABEL    
MERSİN 7    EBRU ÇALIŞKAN    
MERSİN 8    SEYİT ÖZANANAR  
MERSİN 9    ALİ KOÇ  
MERSİN 10    NEVİN ZAİMOĞLU  
MERSİN 11    CELAL ÇELİK    

Muğla

MUĞLA 1    AKIN ÜSTÜNDAĞ 
MUĞLA 2    ÖMER SÜHA ALDAN  
MUĞLA 3    NURETTİN DEMİR  
MUĞLA 4    BURAK ERBAY  
MUĞLA 5    EMRAH DOĞU  
MUĞLA 6    SÜLEYMAN GİRGİN 

Muş

MUŞ 1    ŞEMSETTİN ONULER
MUŞ 2    FEVZİ GÜMÜŞ 
MUŞ 3    YILDIRIM PAÇAL  

Nevşehir

NEVŞEHİR 1    HİLMİ BÜLENT TEKİNER    
NEVŞEHİR 2    CUMA YORGANCI  
NEVŞEHİR 3    OSMAN FAHRİ ERTİK    

Niğde

NİĞDE 1    DOĞAN ŞAFAK    
NİĞDE 2    SEVGİ ÖZBEK   
NİĞDE 3    RAMAZAN ERTAN   

Ordu

ORDU 1    SEYİT TORUN    
ORDU 2    MUSTAFA ADIGÜZEL   
ORDU 3    İDRİS YILDIZ   
ORDU 4    İSA YAZICI 
ORDU 5    OSMAN GÜNGÖR  

Osmaniye

OSMANİYE 1    NİHAT ÇERÇİ  
OSMANİYE 2    MURAT KOLUÇOLAK    
OSMANİYE 3    SERPİL DÜZGÜN   
OSMANİYE 4    HATİCE ERDUR   

Rize

RİZE 1    KENAN BIYIK   
RİZE 2    TAHSİN OCAKLI   
RİZE 3    CANDAN EYÜBOĞLU  

Sakarya

SAKARYA 1    ENGİN ÖZKOÇ  
SAKARYA 2    HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN 
SAKARYA 3    ERDOĞAN ISIR 
SAKARYA 4    AYHAN BAL   
SAKARYA 5    ELİF ASİYE BAŞER    
SAKARYA 6    AYŞE KILIÇ  
SAKARYA 7    ENİS CEYLAN   

Samsun

SAMSUN 1    KEMAL ZEYBEK  
SAMSUN 2    HAYATİ TEKİN  
SAMSUN 3    NESLİHAN HANCIOĞLU   
SAMSUN 4    MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN  
SAMSUN 5    ŞABAN SEVİNÇ    
SAMSUN 6    FATMA NECİLE ÇOKAY 
SAMSUN 7    ATIF TOMRUKÇU    
SAMSUN 8    ŞEVKİ YILMAZ  
SAMSUN 9    MEHMET ATALAY   

Siirt

SİİRT 1    FIRAT SOYSAL    
SİİRT 2    CİNDİ EREN    
SİİRT 3    KAMİLE BALCI    

Sinop

SİNOP 1    BARIŞ KARADENİZ    
SİNOP 2    MUSTAFA ACUN

Sivas

SİVAS 1    ALİ AKYILDIZ  
SİVAS 2    HAYDAR GÖLBAŞI  
SİVAS 3    ULAŞ KARASU
SİVAS 4    BAKİ ÇOBAN  
SİVAS 5    İSMAİL ŞAHİN

Şanlıurfa

ŞANLIURFA 1    ALİ MURAT BUCAK  
ŞANLIURFA 2    HASAN OĞUL    
ŞANLIURFA 3    RESUL BEBE   
ŞANLIURFA 4    SEDAT SAĞIR  
ŞANLIURFA 5    İSMAİL BAHÇACI    
ŞANLIURFA 6    MAHMUT HAN ŞAHİN   
ŞANLIURFA 7    AKİLE YEKTAŞ 
ŞANLIURFA 8    MUZAFFER YİĞİTBAŞI
ŞANLIURFA 9    KEMAL EŞSİZ  
ŞANLIURFA 10    AHMET HELVACI    
ŞANLIURFA 11    LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK   
ŞANLIURFA 12    CANER ÇAMLIBEL   

Şırnak

ŞIRNAK 1    ABDULLAH GÜKÇE    
ŞIRNAK 2    AGİT AYKUT   
ŞIRNAK 3    HAVA ADİYAMAN  
ŞIRNAK 4    ŞAHİN ZİREK  

Tekirdağ

TEKİRDAĞ 1    FAİK ÖZTRAK    
TEKİRDAĞ 2    CANDAN YÜCEER   
TEKİRDAĞ 3    EMRE KÖPRÜLÜ   
TEKİRDAĞ 4    İLHAMİ ÖZCAN AYGUN   
TEKİRDAĞ 5    ARZU MANDALI SUCU    
TEKİRDAĞ 6    ŞERAFETDİN TERZİ   

Tokat

TOKAT 1    ORHAN DÜZGÜN   
TOKAT 2    GÜLPERİ COŞAR    
TOKAT 3    MİNE BAŞ    
TOKAT 4    SİNAN YAVUZ YAVAŞ    
TOKAT 5    TAHİR YILDIRIM    

Trabzon

TRABZON 1    HALUK PEKŞEN    
TRABZON 2    ALİ TÜREN ÖZTÜRK   
TRABZON 3    AHMET KAYA   
TRABZON 4    MURAT ÖZÇİLİNGİR   
TRABZON 5    YAVUZ KARAN   
TRABZON 6    MUSTAFA AYDIN    

Tunceli

TUNCELİ 1    SANİYE BARUT 
TUNCELİ 2    GÜRSEL EROL 

Uşak

UŞAK 1    ÖZKAN YALIM    
UŞAK 2    İSMET AKIN    
UŞAK 3    MUSTAFA AYDIN   

Van

VAN 1    NADİR KARTAL    
VAN 2    ERKAN NÜKTE   
VAN 3    GÜRGİN ASLAN    
VAN 4    HATİCE GÜLENOĞLU   
VAN 5    GÜLCAN İNCE  
VAN 6    HAYRULLAH IRTAK   
VAN 7    ABUBEKİR YEŞİLOVA   
VAN 8    MUHTAR ERDOĞAN   

Yalova

YALOVA 1    MUHARREM İNCE   
YALOVA 2    MURAT OCAK   

Yozgat

YOZGAT 1    HASAN ASLAN NURDOĞDU 
YOZGAT 2    ZEYNEP KILINÇARSLAN 
YOZGAT 3    GÜLHANIM CEYLAN 
YOZGAT 4    HATİCE AÇIKGÖZ 

Zonguldak

ZONGULDAK 1    ŞERAFETTİN TURPCU 
ZONGULDAK 2    ÜNAL DEMİRTAŞ 
ZONGULDAK 3    DENİZ YAVUZYILMAZ   
ZONGULDAK 4    HARUN AKIN 
ZONGULDAK 5    ALİ İHSAN KÖKTÜRK

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler