YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Bahçeli'nin rekor kıran reçetesi
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, twitter'da Bahçeli imzalı reçete paylaştı. İşte paylaşım rekorları kıran o reçete;
İşte Bahçeli'nin rekor kıran reçetesi
15 Nisan 2015 / 08:17 Güncelleme: 15 Nisan 2015 / 08:23

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı 'Dr. Devlet Bahçeli' imzalı reçete, ülkücüler arasında paylaşım rekoru kırdı. Bahçeli'nin imzasının yer aldığı reçete de MHP'nin 7 Haziran seçimleri için hazırladığı sloganlardan biri olan "Tek çare MHP" yazıyor.

Sosyal medyayı kullanacak

7 Haziran seçimleri için AKP bu dönem de daha önceki seçimlerde olduğu gibi reklam kampanyası konusunda Erol Olçak'la çalışacak. CHP ise daha önce Cem Uzan'ın Genç Partisi'ne 3 ayda yüzde 7.5 oy kazandıran Ali Taran ile anlaştı. MHP'nin ise seçim kampanyasını hangi reklamcı ile yürüteceği henüz açıklanmadı ama, seçim bütçesi konusunda AKP'nin ve CHP'nin oldukça gerisine olan MHP,  özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanacak.

Ülkücü gençler hazırlamış

Bu konuda ise en büyük görev MHP'nin yaratıcı gençlerine düşüyor. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın paylaştığı reçetenin de MHP'ye gönül veren gençlerin hazırladığı ve seçim döneminde benzer başka yaratıcı çalışmaların da arkasının geleceği öğrenildi.

İşte Bahçeli'nin yazdığı o reçete:

bahceli.20150414191314.jpg 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler