YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte AK Parti'nin en son oy oranı
İşte AK Parti'nin en son oy oranı
22 Şubat 2015 15:48
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, partisinin oy oranının yüzde 48-52 bandında olduğunu belirterek, başkanlık sistemi başta olmak üzere, partisinin seçim hazırlıkları hakkında bilgi verdi.

Nebati, 7 Haziran seçimlerine giderken partisinin seçim bildirisinde “Bebekten çocuğa, gençten kadına, kadından erkeğe herkesin hayatını etkileyecek olan seçim beyannamesi olacak” dedi. Seçimde Anayasa’yı değiştirecek milletvekili sayısını hedeflediklerini belirten Nebati, “Şuan ki anketlerden gelen sonuçlar bizim yüzde 48-52 bandında olduğumuzu gösteriyor. Bu da 330’u aşacağımızı gösteriyor” dedi.

Türkiye’nin gelişmesi için en uygun sistemin başkanlık olduğunu vurgulayan Nebati, “Vatandaşın başkanlık sistemine ilgisi gittikçe artıyor. Son anketler de bunu gösteriyor” diye konuştu. Sembol isimlerin AK Parti’yi tercih ettiğine dikkati çeken Nebati, “Çünkü sembol isimler her zaman doğruyu ve adaleti, toplum içindeki devinimi iyi yakalayan, devrimin gerçekleşmesine katkı sağlayan yerlere doğru gider. Bu yüzden tercih ediyor” dedi.

 

YENİ ŞAFAK

17:35
 // e guzel
tabiki unuttum yeni şafağa ve HAYRETTİN KARAMANADA LAZIM OLUR....
22 Şubat 2015 17:35
17:34
 // e guzel
uganda da bile 2,5 ay kalmış okullar kapatilmaz.bundan sonra meydanlarda hukuk tan adaletten söz edenlerin biraz yüzünün kızaracagini düşünüyorum. Hukuk bir gun herkese lazim olur. bu ister ak parti ister mhp ister chp tabiki kanal A dahil.....
22 Şubat 2015 17:34
17:29
 // e guzel
daha oncede yorum yazdım neden yayinlamadıniz. hic birde küfür ve hakaret yoktu.zaten ben kendime yakıştıramam.öyle bir hakkımin olmadığıda cok iyi biliyorum.müslümana yakışmaz....
22 Şubat 2015 17:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler