YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'İstanbul'a ben aday olsaydım...'
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, ''Eğer İstanbul'da ben aday olsaydım Kadir Topbaş'a en az 4-5 puan fark atardım'' diyerek CHP'nin adayı Mustafa Sarıgül'e göndermede bulundu.
'İstanbul'a ben aday olsaydım...'
10 Nisan 2014 / 21:00 Güncelleme: 10 Nisan 2014 / 21:01

CHP'li Tekin CNN türk'te Karşı Gündem programına katıldı. "Mustafa Sarıgül İstanbul'da doğru aday mıydı” sorusu üzerine Gürsel Tekin, bu tartışmanın artık anlamsız olduğuna dikkat çekerek, İstanbul’la ilgili çok ciddi çalışmalar yaptığını söyledi.

Tekin, "Çok ciddi çalışma yapmıştım, hangi mahalleden kimden oy alacağımı biliyordum. Hangi seçmenden ne kadar oy alacağımı biliyordum. AKP’ye en az 3-4 puan fark atardım" dedi.

Yakın bir süre sonra İstanbul’da 1 milyon kent mağdurunun olacağını iddia eden Gürsel Tekin, "Koşa koşa AKP’ye oy vermeye götürülenlerin önümüzdeki günlerde evlerinin başına yıkıldıklarını göreceksiniz" dedi.

CHP’nin İstanbul 1-2 ve 3’üncü bölgelerinde kent mağdurları için ofis açacağını belirten Gürsel Tekin, Kadir Topbaş’ı da yapılan imar değişikleriyle ilgili uyardı ve "Gerekirse kendimi siper edeceğim" dedi.

UYAN CHP
 // EMİRCAN KÖKSAL
SN.GÜRSEL TEKİN DE GELECEK DÖNEMDE ADAY OLSUN DA GÖRELIM KAÇ PUAN FARK MI ATAR,FARK MI YER.BU CHP NIN NEDEN KAZANAMADIGI GÜRSEL TEKIN GIBILERIN GENEL KILAVUZLUGUNDAN OLUYOR.EYYYYYY GURSEL BEY,...
11 Nisan 2014 Cuma 06:43
Geçti Bor'un Pazarı, sür eşşeğini Nişantaşı'na
 // Mühr-ü Süleyman
Gürsel'cim haklısın, en az 4-5 puan geçerdin AKP'yi, Nişantaşı'nda, Fenerbahçe'de, Florya'da. Gerçi bunlar mahalle ama,.. hımmm, dur bakiim,.. tamam o zaman sende oralarda Muhtarlığa adaylığını koy. Kesin geçersin AKP'yi, e fena mı, RTE muhtar bile olamaz diyorlardı ya, hakikaten Muhtar bile olamadı. Sen Muhtar olduğunda, bi' düşünsene,.. RTE'nin başaramadığını başarmış olacaksın. Bi' sonraki seçimde de direkt Cumhurbaşkanı'sın !
Hiişşşt, beyler ayıptır, gülmeyin, yazıktır moral veriy...
11 Nisan 2014 Cuma 01:57
KISACASI!!
 // Halîme Gözüpek
4-5 Puan fark atamıyacağım için de aday olmadım desene.. Sayın Kadir Topbaş karşısında 4-5 puan fark atmak, boşKese'den palavra atmaya benzemez ve kimseler de yemez!!...
10 Nisan 2014 Perşembe 23:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler