YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsmet Yılmaz'dan MHP'ye ziyaret
AK Parti'nin TBMM Başkanı adayı İsmet Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.
İsmet Yılmaz'dan MHP'ye ziyaret
27 Haziran 2015 / 14:38 Güncelleme: 27 Haziran 2015 / 15:17

MHP Genel Merkezine, beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Beşir Atalay ve Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ile gelen İsmet Yılmaz'ın,  görüşmesi yaklaşık 7 dakika sürdü. 

İsmet Yılmaz, çıkışta gazetecilerin sorusu üzerine, hiçbir siyasi  partinin TBMM Başkanlığı için yapılacak seçimde tek başına çoğunluğu sağlayarak,  kendi adayını seçtirme durumunda olmadığını belirterek, "Dolayısıyla başka  partinin desteğine ihtiyacı var" dedi. 

Bugün MHP Genel Başkanı Bahçeli'den randevu talep ettiklerini ve  görüşmenin gerçekleştiğini ifade eden Yılmaz, şunları söyledi: 

"Zor dönemlerde bu ülkenin birliğine, beraberliğine, bütünlüğüne  ilişkin kendilerinin çok hayırlı kararlar verdiğini aziz milletimiz görmüştür.  Dolayısıyla seçim sonuçları bir uzlaşmayı ortaya çıkardı. Uzlaşmanın olacağı bir  dönemde Sayın Genel Başkan'dan destek talep ettik. O da gelişen süreç içinde  hayırlısını ve gelişen sürecin de sonuçları ortaya çıkaracağını söyledi. Şimdiden TBMM başkanlık seçimleri millete hayırlı olsun." 

Yılmaz, Bahçeli görüşmesinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın  ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural da hazır bulundu. 

Bahçeliye gitmemin@bşr@anlamı@yok
 // akpli
Devlet Ülkücüleri pısırıklaştırmak için özel görevli acan.
Ondan Türkiye çıkarları için bşr şey beklemek yanlış.
Bakın Ülkücülerin haline b...
27 Haziran 2015 18:15
Husnukabul
 // uykucu
7 dakika surdugune gore mhp AK Parti namzetine anenevi husnukabulunu! gostermis desenize......
27 Haziran 2015 Cumartesi 15:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler