YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İP'li Türköz: Adi bir hırsızlık değil
İP'li Türköz: Adi bir hırsızlık değil
07 Haziran 2010 15:09
İşçi Partisi İzmir İl Başkan Yardımcısı Atilla Türköz, il binasına giren hırsızın sadece 2 adet bilgisayarı çalmasının normal olmadığını söyledi.

İşçi Partisi (İP) İzmir İl Başkan Yardımcısı Atilla Türköz, dün il binasından hırsızlık yapıldığını belirterek, ''Bu olayı adi bir hırsızlık olayı görmüyoruz'' dedi.

Atilla Türköz, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, iş hanın çelik kapısının çekiçle vurularak açıldığını, parti binasından iki bilgisayar kasası, bir bilgisayar ekranı ve bir uydu alıcısının çalındığını bildirdi.

Söz konusu çekici iş hanının 3. katındaki parti binasının girişinde bulduklarını ve emniyet ekiplerine teslim ettiklerini anlatan Türköz, partilerine ait iki kameranın açılarının değiştirildiğinin tespit edildiğini ve görüntülerin kaydedildiği bilgisayarın da çalındığını kaydetti.

Türköz, bina dışında biri bankaya ve diğeri GSM şirketine ait iki kameranın daha bulunduğunu belirterek, ''Bu olayı adi bir hırsızlık olayı görmüyoruz. Ana caddede kameraların olduğu, emniyete mensup gezici birimlerin yoğun olduğu böyle işlek bir caddede, biri bir yıllık diğeri eski iki adet bilgisayar için bir hırsızın bunu göze alması mantığa uygun gelmemektedir'' dedi.AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler