YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İnce ağzını fena bozdu
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Komisyonda çıkan kavgayı değerlendirdi, ''Yere düşmüş arkadaşımıza tekme atan bir ş....siz vardı'' dedi.
İnce ağzını fena bozdu
11 Mart 2012 / 17:19 Güncelleme: 11 Mart 2012 / 17:24

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonundaki kavgayı değerlendirirken, ''Parlamenter demokrasi fiilen sona ermiştir. Bu iş bitti'' dedi.

İnce, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonundaki kavganın ardından, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi ve milletvekilleriyle birlikte TBMM'de basın toplantısı düzenledi.

''Yere düşmüş arkadaşımıza tekme atan bir ş....siz vardı'' ifadesini kullanan İnce, ''Hangi mahkeme ne yapıyorsa yapsın. İnsanlıktan nasibini almamış mahluklar'' diye konuştu. İnce, şöyle devam etti:

''AKP'liler, 'bizim çoğunluğumuz var, sizi konuşturmayız, gerekirse döveriz' diyorlar anlayacağınız. Milletvekili dövüyorlar, gazeteci dövüyorlar. Burada bizim can güvenliğimiz de kalmadı. Yüreği olan herkese sesleniyorum; CHP burada. Bunlara ezilmeyeceğiz, pes etmeyeceğiz. Parlamenter demokrasi fiilen sone ermiştir. Bu iş bitti.'' 

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi ise ''Bugün çoğunluğun zorbalığının TBMM ve Türk milletinin tarihine geçirildiği gündür. Bugüne kadar ben AKP'nin eğilimini 'otoriter eğilim, otoriter rejim' olarak tanımlıyordum ama otoriter rejim AKP'yi tanımlamakta artık yetersiz kalmıştır, onun da ötesine geçmiştir. CHP bu teklifin peşini bırakmayacaktır'' dedi.  

CHP milletvekilleri daha sonra, ''kahrolsun faşizm'' şeklinde slogan attı. AA

bırak demogojiyi edebiyatı da .. doğruları ötün :))
 // memonori :))
sizin otoritenizi sizin ideolojinizi çok iyi biliriz :)) durmak yok ..ateizm e devam için insanların dini eğitimlerini engelleme çalışmalarınız sizin gibi fosil artık !!!.. görüntüleri tv de izledik :)) Siz o gariban adamın boğazını sıkarken dikkat edin...
14 Mart 2012 12:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler