YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ilıcak'ın saçma Tweet'ine Şamil Tayyar ayarı!
Ilıcak'ın saçma Tweet'ine Şamil Tayyar ayarı!
07 Ocak 2015 07:42
Sultanahmet'teki bombalı saldırıyı tutuklanan cemaatçi polis şeflerinin yokluğuna bağlayan Nazlı Ilıcak'a AK Parti'li Şamil Tayyar'dan çarpıcı bir yanıt geldi.

İstanbul Sultanahmet'teki Turizm Şube Müdürlüğü'ne düzenlenen intihar saldırısında 1 polis şehit oldu. Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak ise bombalı saldırıyı tutuklanan cemaatçi polis şeflerinin yokluğuna bağladı.

Ilıcak'ın twitter adresinden olayla ilgili "İyi yetişmiş polisleri içeri atar, her gün yasa dışı dinleme diye algı operasyonu yaparsan, kimse terör örgütlerini izleyemez. Bombalar patlar" attığı mesaj büyük tepki topladı. Nazlı Ilıcak'a tepki gösteren isimler arasında AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'da yer aldı. Tayyar, "Gaziantep Karşıyaka bombalı eyleminde 10 şehit, Reyhanlı'da 52 şehit verdiğimizde gözaltındaki iyi müdür görevdeydi" diyerek Ilıcak'a twitter üzerinden yanıt verdi.

...
 // Yahya RAMİ
Aslında Nazlı hanımın tespitinde haklılık payı da olabilir. Paralel polisler olsaydı bomba filan atmazlar "gezi" de direk çadır yaktıkları gibi, ya da bazı yerlerde olayların daha da büyümesi için geç müdahale ettikleri gibi, onlar belki de bomba atmazlar direk polis kulübesini yakarlardı herhalde. Paralelcilerin kaos çıkarma üslubu farklı demek ki!.. ...
07 Ocak 2015 Çarşamba 10:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler