YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'İktidarda kaldığınız sürece terörle mücadelenize destek veririz'
'İktidarda kaldığınız sürece terörle mücadelenize destek veririz'
19 Mart 2016 20:01
Eski MHP Milletvekili Oğan, "Bu iktidara çağrım var; terörle samimi şekilde mücadele edecekseniz, iktidarda kaldığınız sürece Türk milleti ve ülkücüler olarak terörle mücadelenize destek veririz" dedi.

Eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, "Bu iktidara çağrım var; terörle samimi şekilde mücadele edecekseniz, iktidarda kaldığınız sürece Türk milleti ve ülkücüler olarak terörle mücadelenize destek veririz." dedi.

İzmir'deki bir otelde düzenlenen toplantıya katılan Oğan, terörün, korkutma, sindirme ve kendini kabul ettirme amacını taşıdığını belirterek, İzmir, Ankara ve İstanbul sokaklarının, son dönemdeki olaylar dolayısıyla boşaldığını söyledi.

Oğan, Türkiye'nin, ülkücü ahlak, iman, akıl ve yüreğe sahip kadroların yönetmesine ihtiyacı bulunduğunu ileri sürerek, şöyle konuştu:

"Bu iktidara çağrım var; terörle samimi şekilde mücadele edecekseniz, iktidarda kaldığınız sürece Türk milleti ve ülkücüler olarak terörle mücadelenize destek veririz. Ama samimi olmak, teröriste terörist demek lazım. Gazi meclisimizde terörist tohumu, yardakçısı beslemeyeceksiniz."

Gündemde dokunulmazlık tartışması olduğunu hatırlatan Oğan, "Teröristlerle kucaklaşanlar, meclisteki yeminlerini bozmuş olmuyorlar mı? Yemininize sadık değilseniz, milletvekilliğiniz de yok hükmündedir. İnanıyorum ki MHP milletvekilleri üzerlerine düşeni yapacaktır" dedi.

Toplantıya, Alparslan Türkeş'in kızı Çağrı Türkeş de katıldı.


AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler