YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İkbal Gürpınar: Eşim beni dövüyor
İkbal Gürpınar: Eşim beni dövüyor
27 Temmuz 2015 08:38
Ece Erken ve Bade İşçil’den sonra ünlü sunucu İkbal Gürpınar da eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeye başvurup korunma istedi.

Evliliğinde şiddet gördüğü iddiasıyla mahkemenin yolunu tutan ünlü kadınlara bir yenisi daha eklendi.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran sunucu İkbal Gürpınar, 2013’te evlendiği eşi Emre Ermiş’ten şiddet gördüğü gerekçesiyle korunma istedi.

Hürriyet'in haberine göre sunucu, evlendikleri günden itibaren psikolojik ve maddi şiddet gördüğünü öne sürdü.

İFFETSİZLİKLE SUÇLADI

Dilekçedeki iddialara göre; Emre Ermiş, eşine iffetsizlik dahil birçok suçlama yöneltti.

Suçlamalarını sosyal medyada da paylaşan Ermiş, Gürpınar’ı rezil etmekle tehdit etti. Evliliğin son aylarında da eşine karşı fiziki şiddet uyguladı.

Şiddete, İkbal Gürpınar’ın önceki evliliğinden olan 8 yaşındaki oğlu da şahit oldu.

Mahkeme, Emre Ermiş’in bir ay süreyle Zekeriyaköy’deki evden uzaklaştırılmasına ve 50 metreden fazla yaklaşmamasına karar verdi.

Ayrıca Ermiş’in eşine karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına hükmetti.

Şiddet
 // hakan bilir
artık ünlü kadınlar gündeme gelmek için yeni bir yol daha buldu. sende maddi şiddete uğradıysan anadolu daki milyonlarca kadınne yapsın. gülüyorum saqdece bu saçmalığa. iffetsizlik daha ciddi bir iddia ama ülkemiz yasaları kadının iffetsizliğine onay veriyor ne diyeyim. müslümanız müslümanca yönetiliyoruz. namaz kılıyor idarecilerimiz. müslümanız. ne diyelim dostlar. boşanırken maddi çıkar kopartmak isteyen kadınlar şiddeti kullanıyorlar işte bu kadar nett. hükümet sen uyu uyu...
27 Temmuz 2015 Pazartesi 11:16
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler