YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İhsanoğlu'nun sözleri CHP'nin başını yakacak
Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la dostluğuna ilişkin sözleri CHP tabanının oyunu düşürür mü?
İhsanoğlu'nun sözleri CHP'nin başını yakacak
11 Temmuz 2014 / 22:45 Güncelleme: 11 Temmuz 2014 / 22:45

Vatan gazetesinden Ruşen Çakır, bugünkü yazısının son bölümünde CHP ve MHP'nin Köşk seçimleri için ortak belirledikleri adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun dünkü basın toplantısında söylediği bazı sözlere takıldı.

İşte konuyla ilgili o sözler:

"Erdoğan’dan nefret eden CHP’ye meyilli bir seçmenin “Tayyip Bey benim çok eski ve iyi bir dostumdur”, “Seçilirsem istikrarın devamı için AK Parti dahil tüm partilerle elele vereceğim”, “AK Parti’nin aleyhine değilim”, “Bugün bana oy verenler 2015 seçimlerinde pekala AK Parti’ye oy verebilir” diyen bir adaya oy vermesi garanti midir?

Bu sorunun cevabını şahsen bilmiyorum. Galiba bu seçimin kaderini büyük ölçüde, İhsanoğlu’nun kampanyasında CHP’nin fazla geri planda kalmasının ne getirip ne götüreceği belirleyecek, öyle anlaşılıyor."

21:27
 // OY AVCISI
Bunlar oy çalma takdiği. Chp nin başını ağrıtacağı yok. Erdoğan'ı sevseydi, O'nun hasımları ile dost olmazdı. Geç bunları Ekmeleddin... Biz Tayyip den başkasına oy vermeyiz....
11 Temmuz 2014 21:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler