YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İhsanoğlu’na şok tepki!
Adana’da bir vatandaş, cuma namazı çıkışı Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na "Siz Mısır’dan neden geldiniz, darbe yapmaya mı geldiniz" diyerek tepki gösterdi.
İhsanoğlu’na şok tepki!
01 Ağustos 2014 / 15:30 Güncelleme: 01 Ağustos 2014 / 15:43

Ekmeleddin İhsanoğlu, Adana ziyareti sırasında Cuma namazını Sabancı Merkez Camii’nde oğlu ile birlikte kıldı. Camiye giren baba oğulun ayakkabılarını, koruması bir poşete koyarak bekledi. Cami çıkışında ayakkabılarını giyen İhsanoğlu, camiden ayrılırken bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

İhsanoğlu’nun yanına yaklaşan İsmail Karacan adlı şahıs, "Siz Türkiye’ye neden geldiniz. Darbe yapmaya mı geldiğiniz, gelirseniz bence darbe yapacaksınız" diyerek tepki gösterdi. İhsanoğlu’da darbe yapmayacaklarını söyledi.

Bu arada İhsanoğlu’nun koruması ile bazı MHP ve CHP’liler Karacan’a saldırdı. Olayın ardından bazı vatandaşların desteğini alan İsmail Karacan, "Ekmeleddin İhsanoğlu’nun darbe yapacağına inanıyorum. Ben öyle inanıyorum. Belediye başkanı bana camide küfür etti. Böyle belediye başkanı mı olur" dedi.

20:14
 // Ahmet
Bu vatandaş doğru söylüyor. Mısırda darbe oldu,bu adam'da mısırlı,gelmiş cb olacakmış, mısır milli marşını bilir ama....
01 Ağustos 2014 20:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler