YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İhsan Özkes: Söz verdim konuşamam
CHP'nin Şişli'deki kavgasında çok şey bilen ancak konuşmaktan çekinen İhsan Özkes konuşmamakta kararlı...
İhsan Özkes: Söz verdim konuşamam
03 Ocak 2015 / 14:59 Güncelleme: 03 Ocak 2015 / 15:05

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün, eski belediye başkanı Mustafa Sarıgül’e imzalayıp verdiği 5 Ocak tarihli “Belediye Başkanlığından istifa” dilekçesini yakan isim olduğu iddia edilen CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, “Söz verdim, konuşmam” dedi.

Özkes, Şişli Belediyesi’ndeki sorunun giderilmesinde “Arabulucu” olarak görev yaptığı dönemde yaşananlar hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Ben Şişli konusunda bana verilen arabuluculuk görevinden ayrıldığımı, bu konuyla ilgili olarak bir daha konuşmayacağımı açıklamıştım. Dolayısıyla yorum yapmam, konuşmam, verdiğim sözün arkasında da dururum. Hatta içinde ‘Şişli’ geçen bir cümle dahi kullanmayacağımı söylemiştim. Üstelik konu yargıya intikal etmiş. Yargıya intikal etmiş bir konuda konuşmak da doğru olmaz.”        

iki yüzlülük
 // metin
bizim müftü kendi olaylarına gelince ketum oldu şimdi ak parti mevzu olsaydı bülbül gibi her yerde öterdi söz vermiş bari bunu deme yada çık ne var ne yok anlat bu şişlinin rantı yıllarca nasıl ve kimlerin elindeymiş bir bir anlat desekte nafile bir söz vardır; kendine müslüman diye işlerine gelmedi mi üç maymunu oynarlar ...
03 Ocak 2015 Cumartesi 20:36
Hadis-i Şerif
 // Murat Ersin
Doğruyu bilip haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. [Müftü bey (?) iyi bilir]...
03 Ocak 2015 20:21
15:56
 // Ooooo ( dogru başlık olacaktı)
Aşagıdaki yorum başlıgında, cihazda otomatik düzetme hatası yapılmıştır. Ondan dolayı özür diliyorum. Başlık (Oooo) olacaktı....
03 Ocak 2015 15:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler