YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İhsan Öskes: MİT TIR'larının basılacağına bana söylemişlerdi
CHP İstanbul eski Milletvekili İhsan Özkes, MİT TIR'’ları olayından 2-3 gün önce ‘Paralel Yapı’ mensuplarından birisinin kendisini telefonla arayarak "Bekleyin, 2-3 gün sonra 17-25 Aralık'tan daha büyük bir şey olacak" diye söylediğini anlattı.
İhsan Öskes: MİT TIR'larının basılacağına bana söylemişlerdi
01 Mart 2016 / 14:59 Güncelleme: 01 Mart 2016 / 15:08

A Haber'de Toplumsal Hafıza programına katılan Özkes, MİT TIR'’ları olayından 2-3 gün önce ‘Paralel Yapı’ mensuplarından birisinin kendisini telefonla arayarak "Bekleyin, 2-3 gün sonra 17-25 Aralık'tan daha büyük bir şey olacak" diye söylediğini anlattı.

İşte Özkes'in o açıklaması:

TIR’LARIN BASILACAĞINI BANA SÖYLEMİŞLERDİ”
 
‘MİT TIR’ları olayını hafif bir incelediğiniz zaman bu bir organizeydi. Nasıl bir organizeydi? Bunun olacağını birkaç gün öncesinden bana birisi söylemişti. İlk defa açıklıyorum. Bir telefon konuşmasında, “2 gün sonra bekleyin bir şey olacak” cinsinden… “Hatta bu 17-25 Aralık’tan daha büyük bir olay” diye duydum ben. Duyduğum taraf Paralel Yapı tarafıydı. Düşündüm acaba ne olacak diye. Daha sonra bu MİT TIR’ları olayı olunca dedim ki, demek ki buydu söylenen. Bu önceden kurgulanmış; gazeteciler hazır, medya hazır, kameralar hazır, kimileri etkisiz hale getirilmek isteniyor falan derken, böyle bir durum yaşanıyor. Bu sıradan yapılan bir iş değil.’

 // efe
Oylar halktan icazet ulusal ve küresel toplum mühendislerinden Mevkyi makamı statüyü korumak için olmazsa olmaz...
01 Mart 2016 18:42
 // cnr
Doğruları zamanında söylemek erdemdir. O an neden açıklamadınız. Şimdi bu açıklama kimin için....
01 Mart 2016 18:05
 // Hasan
Ee zamanında neden söylemedin...
01 Mart 2016 16:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler