YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İdris Naim Şahin'den Paralel Yapı'ya övgüler
Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, paralel yapının devletin menfaatlerini savunduğunu söyledi.
İdris Naim Şahin'den Paralel Yapı'ya övgüler
16 Ekim 2014 / 09:30 Güncelleme: 16 Ekim 2014 / 09:44

Büyük Birlik Partisi (BBP) İstanbul İl Başkanlığı tarafından Fatih'te düzenlenen "Çözüm Süreci mi, Bölünme Süreci mi ?" başlıklı panele konuşmacı olarak katılan eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, devletin terör destekçileri ile müzakere masasına oturtulduğunu iddia etti. Şahin, "Yıllardır öldüren bir caniler teşkilatı ile kravatlılarına aldanıp masa müzakeresi açmak kadar gerizekalılık olamaz herhalde devlet yönetiminde" dedi.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin de dinleyiciler arasında yer aldığı topluluğa konuşan Şahin, hayatı güvenli ve huzurlu kılmanın tek yolunun devlete sahip olmaktan geçtiğini söyledi. Şahin, "Bence insanlığın en büyük keşfi devlettir. Terör örgütüyle masaya oturulmaz, terör örgütü masanın önüne gelir sadece." diye konuştu.

"Paralel Yapı'yı alınlarından öpüyorum"

"Paralel" kelimesinin kötü anlam ifade etmediğini da belirten Şahin,

"Paralel, hükümet ile çatışmayandır. İşte burası da bir paralel topluluk; devleti, vatanı konuşuyoruz. Herkes paraleldir. Paralel olmayan, devletiyle çatışandır. Paralel yapı dedikleri darbe yapmışsa, doğru, darbecidirler. Cehalete darbe vurmaya çalışmıştır paralel yapı. Zulme karşı çıkmıştır paralel yapı, doğrudur.

Özellikle eğitimde eşitsizliği gidermek için darbe yapmıştır, doğrudur. Yolsuzluğa karşı darbe yapmıştır. ve bölücülüğe karşı darbe yapmıştır, doğrudur. Paralel yapının bu darbeleri doğru darbelerdir. Cehalete, zulme, bölünmeye karşı tavırlarını biliyorum. Tanıyorum birçok mensubunu, polisini tanıyorum.

Ben paralel yapıyı, yalnızlığa, yolsuzluğa, eşitsizliğe, cehalete, zulme, bölünmeye karşı tutum ve davranışlarından dolayı alınlarından öpüyorum, kutluyorum."

23:19
 // Ramazan Avcı
Meclis yemin töreninde yemin metnini okuyamayıp üç defa tekrar eden idris Naim şahin bu kadar lafı bir araya nasıl getirdi? Hayret!...
16 Ekim 2014 23:19
taklacı
 // kenan
nasıl ki yalakalığı takla atmak olarak tanımlamıştın, sende resmen takla atıyorsun be idris. görevden alınmak niye bu kadar değiştirdi seni, maksat ülkeye hizmet değil miydi?...
16 Ekim 2014 Perşembe 15:10
//
 // naim
kasetler, kaseter kasetler sen nelere kadirsin adama böyle takla attırıyor işte görelim mevla neyler neylerse güzel eyler sabır....
16 Ekim 2014 Perşembe 14:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler