YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İdris Naim Şahin'den Gezi Parkı açıklaması
İdris Naim Şahin'den Gezi Parkı açıklaması
09 Temmuz 2013 12:34
Eski İçişleri Bakanı ve Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, “Gezi Parkı” olayları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Şahin, "Bana göre tabii ki Gezi Parkı olaylarının özünde bir demokratik tepkidir, bir demokratik buluşmadır. Ama içinde ve içerisinde anti demokratik unsurları da barındıran bir süreç olmuştur.” dedi. 

AK Parti Ordu Milletvekili Eski Bakan Şahin, Ordu’nun Mesudiye ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Demokrasi Formu’na katıldı. Şahin, burada yaptığı konuşmada, Gezi Parkı olaylarının özünde demokratik bir tepki olduğunu ama o grupların içerisinde anti demokratik unsurların da olduğunu söyledi.

Şahin yaptığı açıklamada, “Bana göre tabii ki Gezi Parkı olaylarının özünde bir demokratik tepkidir, bir demokratik buluşmadır. Ama içinde ve içerisinde anti demokratik unsurları da barındıran bir süreç olmuştur. Faydalı tarafı vardır fakat keçi boynuzunun da emeği çoktur, yemesi zordur. Faydalı tarafı azdır. Biz her şeye faydalı ve olumlu tarafından yaklaşırız yaklaşmaktayız. Ama gönül arzu eder ki demokratik buluşmalar konuşmalar Mesudiye’deki gibi olsun. Mesudiye’yi biz geziye örnek verirsek inanıyorum ki bir daha ki taksim buluşmaları daha şık ve daha az sıkıntılı olur diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

İHA

00:51
 // NE MIRILDANIYOR BU?
Aynı yumuşak tavrını neden Roboski de veya güneydoğu halkına göstermedin. Ak parti içinde türeyen bir ayrık otusun nazarımda! B.A. Güler'den farkın yok. Seni Ak parti'de görmek istemiyoruz. Bir Ak Partili olarak sevmiyorum seni....
11 Temmuz 2013 00:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler