YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İdris Bal'ın istifa ettikten sonra ilk işi bakın ne oldu?
Kendi kurduğu DGP genel başkanlığından ve mensupluğundan istifa eden İdris Bal ilk iş olarak twitter profilini değiştirdi.
İdris Bal'ın istifa ettikten sonra ilk işi bakın ne oldu?
02 Nisan 2015 / 23:00 Güncelleme: 02 Nisan 2015 / 23:40

Gülen Örgütü'ne zehir zemberek sözler sarf ederek 5 ay önce kurduğu Demokratik Gelişim Partisi'nden ve genel başkanlıktan istifa eden İdris Bal, öncelikli olarak twitter profilini değiştirdi. Partiyi kurduktan sonra iktidar ve başbakanlık yolunda ilerlediğine dair paylaşımlar yaptığı twitter hesabındaki genel başkanlık sıfatını silen Bal, profiline "Kütahya Milletvekili Prof. Dr. İdris BAL" yazdı.

Bal'ın "iktidar yürüyüşü" başlattığına dair twitlerini silmemesi ise dikkat çekti.

İdris Bal, daha önce Başbakanlık yürüyüşü başlattığına dair içerikler paylaştığı twitter hesabından genel başkanlık sıfatını sildi.


HDP'yi destekleyen STV bana sansür uyguluyor

Kütahya Milletvekili İdris Bal, önceki gün kurucusu olduğu Demokratik Gelişim Partisi'nden (DGP) partisinden istifa ettiği açıkladı. Kendisinin inandığı değerler ve demokrasi adına mağdurun yanında yer almaya çalıştığını ifade eden Bal, son 1.5 aydır STV ve Bugün grubunun da kendisine sansüre başladığını savundu. Bal " İdris Bal ve partisine en azından bir HDP vekiline verdiğiniz değerin yarısını vermeliydiniz, bir HDP vekilinin döndürüp döndürüp açıklamasını yayınlarken İdris Bal'a sansür koydunuz" dedi.

 

YENİ ŞAFAK

bozuk para
 // levent
adamı böyle bozuk para gibi harcarlar sonra sakız gibi cignerler sonra tükürürler...
03 Nisan 2015 Cuma 07:52
23:49
 // dirilishttp://www.google.com.tr/imgres?imgurl=ht
Jeton biraz geç düşüyor ama anlayacaklar...
02 Nisan 2015 23:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler