YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İdris Bal'a büyük şok!
Demokratik Gelişim Partisi'ni kuran İdris Bal'a bir darbe daha. Dün ilk basın toplantısını düzenleyen Bal'ı yazılı medyadan 1 kişi takip etti.
İdris Bal'a büyük şok!
08 Kasım 2014 / 10:00 Güncelleme: 08 Kasım 2014 / 10:33

AK Parti'den istifa eden Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, önceki gün Demokratik Gelişim Partisi'ni kurdu. DGP'nin kurucuları arasında olan Fevzi Bubilik, partide demokrasi dışı bir ortam olduğunu kaydederek sadece 12 saat sonra istifa etti. 

Şükür de kayıp

İdris Bal, büyük ber hevesle dün bir basın toplantısı organize etti. Birçok gazeteye ve özellikle Gülen Hareketi'nin medyasını davet etti.

Meclis'teki ilk basın toplantısında kalabalık gazeteci grubuna konuşmayı bekleyen Bal, büyük şok yaşadı. Bal'ı yazılı basından sadece tek muhabirin izlemesi dikkat çekti.

Bal, yaşadığı bu şoku üzerinden atlatıp konuşmaya başlasa da basın toplantısını erken bitirdi. 

 

TAKVİM

06:44
 // Rasim DUMAN
Bir KPSS sorusu : "Adam" zannedilip te milletvekili yapilan bir insan, "tuzluk" olmayi tercih ederse, bu isin neticesi ne olur?

El cevap : Sekilde goruldugu gibi olur.

Alinacak ders : "Hirs" basireti,izzetinefsi ve haysiyeti yok eder ; zilleti tevlid eder. İradesini, "kerameti kendinden menkul" bir sahte alime teslim etti, iki senedir rezil-i erzel oluyor, farkinda bile degil. Cok yazik....
09 Kasım 2014 06:44
11:10
 // mülayim
cok komik...
08 Kasım 2014 11:10
tuzluk
 // hasan
hahahahaha gülmekten başka yorum yok idiris:)))))))))))...
08 Kasım 2014 08:16
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler