YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İdris Bal: Tabanca taşıyorum çünkü...
Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal, tehditler aldığını ve koruma talebinde bulunduğunu açıkladı.
İdris Bal: Tabanca taşıyorum çünkü...
10 Şubat 2014 / 22:38 Güncelleme: 10 Şubat 2014 / 22:40

Tabanca taşıdığını belirten Bal, "Taşırım, güvenlikle ilgili sıkıntım var. Talebim oldu. Ciddi anlamda tehdit alıyorum. Güvenlik sorunum ortadan kalktığı zaman böyle bir ihtiyacım olmayacaktır. 3 gün önce en üst düzeyde seni vururuz malinde tehditler aldım. Sosyal medyada bunu yapıyorlar. İstifadan sonra ve sürecinde oldu bu tehditler." dedi.

Bal, "Benim ruhsatlı silahım var. Alma sebebim ciddi tehditler var. Milletvekilinin böyle bir hakkı var. Koruma talebim oldu. Süreç devam ediyor. Bir vekile bir şekilde tehditler, vurmadan, kırmadan bahsediyorlarsa herhalde bu söylemler kime yapılırsa yapılsın sıkıntı var demektir." dedi.

Belindeki şişlik dikkat çekti

İdris Bal'ın TBMM'de düzenlediği basın toplantısında belinin sağ tarafındaki şişkinlik dikkat çekti. Gazetecilerin, 'belinizde tabanca mı var' sorusuna ise, 'var yada yok' diye cevap vermedi.

 

DHA

18:10
 // Ramazan Avcı
İçişleri bakanı EFKAN ÂLÂ'ya seni yüz yıl sonra kimse tanımayacak diyen İdris Bal'ı bir yıl sonra kimse tanımayacak tanısada korkaklığı ile hatırlayacak....
11 Şubat 2014 18:10
APTALLIK OLUR
 // DADAŞ
SANA TEHDİT MESAJI GÖNDERENDE SENİ TEHDİT EDENDE EN AZ SENİN KADAR BASIRETSİZ VE AHLAKSIZDIR SIFIR OLAN BİR ŞEY TEHDİTTE ALMAZ TEHLİKEDEDE OLAMAZ SEN BİR SIFIRSIN DEĞERİN YOK SİLAH TAŞIYINCA DEĞERLENECEĞİNİ SANIYORSAN YANILIYORSUN SİLAH İNSANA DEĞER KATMAZ TAM TERSİNE DEĞERSİZLEŞTİRİR HEM BİLDİĞİMİZ KADARIYLA FETOŞUN SİZLERİ AFSUNLADIĞI VE OKUYUP ÜFLEDİĞİ BİLİNİYOR SİZ BU TÜRK TOPLUMUNA ZARAR VERMEYİN KORKMAYIN TÜRK TOPLUMUNDAN SİZE ZARAR GELMEZ DÖNEK BİLE OLSANIZ. ...
11 Şubat 2014 Salı 12:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler