YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hüsamettin Özkan’ın acı günü
Hüsamettin Özkan’ın acı günü
10 Aralık 2015 16:32
Eski Başbakan Yardımcılarından Hüsamettin Özkan’ın dün yaşamını yitiren kayınvalidesi Hatice Betül Özbay (84), son yolculuğuna uğurlandı.

Hatice Betül Özbay için Üsküdar'daki Karacaahmet Şakirin Camii’nde düzenlenen cenaze törenine, kızı Zeynep Çiğdem Özkan ve eşi eski Başbakan Yardımcılarından Hüsamettin Özkan, kızları Didem Ciner ve eşi işadamı Turgay Ciner, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve eşi Sema Doğan, Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, CHP Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri Erdoğan Toprak ve İlhan Kesici, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Özer Çiller, Turgut Yılmaz, Erdoğan Toprak, İlhan Kesici, Mustafa Sarıgül, Murat Aksu, Fatih Altaylı ve Saba Tümer’in de aralarında bulunduğu siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz çelenk gönderdi.

Tören öncesi Özbay’ın damadı Hüsamettin Özkan ile kızı Zeynep Çiğdem Özkan ile torunu Didem Ciner avluda taziyeleri kabul etti. Hatice Betül Özbay öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler