YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hürriyet yine çarpıttı
Hürriyet, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in yapmış olduğu İmralı açıklamasını çarpıtarak, 'gerekirse Öcalan ile görüşülür' başlığıyla yayınladı. Bunun üzerine Çelik, Twitter'dan Hürriyet'in manipülatif manşetine yanıt verdi.
Hürriyet yine çarpıttı
11 Kasım 2015 / 08:16 Güncelleme: 11 Kasım 2015 / 11:42

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, bugün MKYK'nın ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Konuşması sırasında İmralı görüşmelerine ilişkin soruya yanıt veren Çelik, "İmralı ile ilgili, o istihbarat örgütünün veya güvenlik güçlerinin istediği zaman görüşebileceği, ihtiyaç duyduğunda değerlendirebileceği bir konudur. Herhangi bir şekilde siyasilerin görüşmesi söz konusu değil, daha önce de ifade ettiğimiz gibi. İhtiyaç duyulursa devletin güvenliği açısından ya da devletin çıkarları açısından bu görüşme yapılır" açıklamasında yaptı.

MKYK TOPLANTISI SONA ERDİ

Bu açıklamanın ardından Doğan Grubu'na ait Hürriyet gazetesi, internet sitesinde haberi 'Gerekirse Öcalan ile görüşülür' manşetiyle okuyucularına duyurdu.


 

Ömer Çelik yalanladı

Ömer Çelik, resmi Twitter hesabı üzerinden Hürriye'in algı operasyonuna ilişkin olarak açıklamalarda bulunarak, söz konusu başlığın yanlış anlaşılmaya imkan veren bir şekilde sunulduğunu açıkladı.


 

 // kırk yıllık kani
Hala umutları var niye: yurt dışı destekleri; kendilerini hala koruyup kollayan paralelle mücadeleyi kanıt getirin bakarız diye sulandıran paralel kadrolaşmayı hala devam ettiren ve paralelci olmayanları legal görünümde illegal olarak istifa ettiren ve tayin ettiren bürokratlar; paralel hukuk; paralel akademi; paralelci işadamları; paralelci medya; paralele destek atan fırsatçı medya patronları; ve bütün bunların kendi aralarındaki dikey ve paralel ilişki ve bağları....
11 Kasım 2015 17:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler