YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Her yerden 'Sav' çıkıyor
CHP'nin çiçeği burnunda Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ilk gezisi için 30 kişinin hayatını kaybettiği maden kazasının meydana geldiği Zonguldak'ı seçti.
Her yerden 'Sav' çıkıyor
26 Mayıs 2010 / 08:00 Güncelleme: 26 Mayıs 2010 / 08:07

CHP'nin yeni lideri Kılıçdaroğlu ilk gezisini maden faciasının yaşandığı Zonguldak'a yaptı. Geziye, adaylığını açıkladıktan itibaren Kılıçdaroğlu'nu gölge gibi izleyen Önder Sav damga vurdu. Basın mensuplarını CHP'ye olan yakınlığına göre ikiye ayırarak farklı otobüslere bindiren Önder Sav, Kılıçdaroğlu'na yöneltilen sorularda müdahalede ederek, kulağına sufle yaptı.

Zonguldak gezisinde gazetecilerin sorularını yantlayan Kemal Kılıçdaroğlu ile Önder Sav arasında ilginç bir olay yaşandı..

Olay, Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin "Başbakan Erdoğan'ın grup toplantısında 'Manşetle gelen manşetle gider, manşetlerin doldurduğu açık denizlerde alabora olur' gibi ifadeleri var. Bunlarla ilgili görüşlerinizi alabilir miyiz?' şeklindeki sorusu üzerine yaşandı... Sorunun hemen ardından Genel Sekreter Önder Sav, Kılıçdaroğlu'na dokunarak kulağına birşey fısıldadı. Bu diyaloğun ardından Kılıçdaroğlu, soruya yanıt vermek yerine burada sadece işçilerle ilgili konuşacağını söyledi. (Kanal A Haber - Yeni Şafak)

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler