YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'nin İstanbul mitinginde Atatürk bayrakları
Doğu şehirlerinde Öcalan posteri kullanan HDP, İstanbul mitinginde Türk bayraklarının yanında Atatürk'ün yer aldığı bayrakları da kullandı.
HDP'nin İstanbul mitinginde Atatürk bayrakları
01 Haziran 2015 / 14:45 Güncelleme: 01 Haziran 2015 / 14:46

Doğu'da PKK ve Apo bayraklarıyla ve Kürdistan sloganlarıyla oy isteyen HDP, Batı'da farklı bir politika izliyor.

HDP mitinglerinde Atatürk bayrağı

Öyle ki son olarak HDP'nin İstanbul Kazlıçeşme mitinginde Türk bayraklarının yanı sıra, Atatürk'ün yer aldığı bayraklar da boy gösterdi. Bugüne kadar HDP'nin düzenlediği mitinglerde Türk bayrağı ya da Atatürk'ün yer aldığı bayrakların açıldığı görülmemişti.

 

KEMALİST SEÇMENİ HEDEF LİSTESİNE KOYDU
HDP, Kürt oylarının yanı sıra Türk oylarına da göz dikmişken, ulusalcı - Kemalist seçmeni de hedef listesine koydu. Batı şehirlerinde oy arayışında olan HDP, seçime sayılı günler kala barajı aşmak için bu yola başvurdu.

Bunlara bırakın ...!!!
 // Muhafız
Bunlara bırakın Atatürkçü demeyi insan bile denmez...!!!neden mi? Çünkü abisi terörist olup elinde silahıyla teröristlere eğitim verip sırası geldiğinde Türk askerini şehit eden, sırası geldiğinde Spastik özürlü çocukları dağa kaçıran , sırası geldiğinde kendi Kürt halkını tehdit eden, insanların diniyle, ezanıyla, namazıyla alay eden bu mahlukatlara insan denilebilir mi???!!! Bizler ne olursak olalım ama hepimiz önce INSANIZ...!!! Dil, din, mezhep, ırk, cinsiyet gözetmeksizin önce INSANIZ..!!...
01 Haziran 2015 Pazartesi 18:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler