YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'lilerin sloganları işte böyle değişti
Diyarbakır'da HDP'nin düzenlediği etkinlikte partinin seçim sloganını terör örgütü PKK'ya uyarlayan döviz taşındı. HDP'nin düzenlediği kutlamalarda "Bizler PKK, bizler meclise" yazılı döviz açıldı.
HDP'lilerin sloganları işte böyle değişti
10 Haziran 2015 / 03:39 Güncelleme: 10 Haziran 2015 / 09:18

Bağlar ilçesindeki Nevruz Parkında HDP'nin seçim sonuçlarını kutlamak için düzenlediği etkinliğe, Diyarbakır'dan milletvekili seçilen İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp ve Edib Berk, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Başkanı Kamuran Yüksek ile çok sayıda partili katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından verilen konser ve havai fişek gösterisiyle devam eden kutlamalarda bir kişinin taşıdığı, partinin seçim sloganını terör örgütü PKK'ya uyarlanmış hali olan "Bizler PKK, bizler meclise" yazılı döviz dikkati çekti.

Kutlamaların ardından partililer araçla şehir turu attı.

pkk-ic.jpg

Etiketler: ,
İHANET
 // DADAŞ
Değerli Yorumcular Haydi Kürt Halkı Gerek Baskıyla Gerekse Aptallığından Hizmet Edene İhanet Etti Kabul Ya Türk Halkına Ne Demeli Bunca İyi Niyete Bunca Hizmete Diz Çöken Parasız İflasın Eşiğindeki Devleti Ayağı Kaldıran ve Borç Batağından Kurtaran Bu İnsanlara Minnet Borcu Değil Yeniden Hizmet Ettirme Görevinden Mahrum Bırakmak MHP liye, Saadetliye, BBP liye ne Bu Güne kadar Ne Kazandırdı Ne Kazandıracak MHP nin Hükümet Olma Niyetide Yok Şansıda Yok. Şimdi Bahçeli İşin İçinden Çıksın Bakalım....
10 Haziran 2015 Çarşamba 13:59
Atiker ve Kurdoglu
 // uykucu
Ellerinize, akliniza saglik, omrunuze bereket....
10 Haziran 2015 Çarşamba 10:56
ayrılmak iplerini üstlerine atmak zor değil ama..
 // atiker
denir kalın çizgilerle sınırlar çizilir gider kendi hayatlarını kurarlar pasaportla bile girişlerine müsade edilmez gidin ne haliniz varsa görün sen istedin çözüme hayır istikrara hayır kaderinizi terör örgütünün eline bıraktınız barış barış diyin zalimlik ayrıştırma baskı hatsafada olsun hep verin gelsin ondan sonrada sövün gezin yok böyle yağma 3-5 şehir ayrılırsa hiçte bir sorun olmaz ebedi bu terörlemi yaşayacağız türkiyeyi benimseyen vatan bilenlere geriye kalan fazlası ile yeterde artar....
10 Haziran 2015 Çarşamba 10:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler