YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'lilerden Hashtag’li ihanet!
HDP'lilerden Hashtag’li ihanet!
30 Ağustos 2016 08:05
HDP’li vekiller, Fırat Kalkanı Operasyonu’nu lekeleme girişimine ortak oldu. Sosyal medyada açılan hashtag’lerle HDP’liler, TSK’nın Suriye’de sivilleri katlettiğini öne sürdü.

Türkiye’nin, Fırat Kalkanı Operasyonu’na kara çalmaya çalışan kesimlere HDP’li milletvekilleri de ortak oldu. Çok sayıda HDP’li milletvekili, Türkiye’nin, operasyon sırasında sivilleri hedef aldığı propagandasında başrolü oydadı, bazılarının katliamdan bahsetmesi “ihanet” olarak yorumlandı. “TurkeyToStopCivilianSlaying” hashtag’ini paylaşan HDP’lilerin, akılalmaz ifadeleri tepki çekti.

TÜRKİYE’Yİ KARALADILAR

HDP'li Besime Konca, paylaştığı hashtag’e, “DAEŞ vahşetinden kurtulanları Türkiye hükümeti katlediyor” cümlesiyle yorum yaptı. Ziya Pir, yalanlanan AFP’nin bilgisini paylaşırken, “Türkler, Suriye’de 20 sivili öldürmüş. Bunun hesabını kim verecek?” dedi.

TEHDİTTEN ÇEKİNMEDİLER 

Faysal Sarıyıldız ise tehdit savurdu. Sarıyıldız, “Rojava’ya saldırı devam ederse Türkiye’de Kürt halkının toplumsal fay hattında beklemediğiniz ölçekte bir deprem yaratabilir” ifadesini kullandı. Hişyar Özsoy, Adem Geveri, İdris Baluken ve birçok isim  olumsuz propagandaya destek çıktılar.

 

AKŞAM

1
 // 1
Bu ülkede OHAL Var......
30 Ağustos 2016 18:10
AZ BİLE DEMİŞLER
 // DADAŞ
Bu Köpekler Az Bile Demiş Az Bile Yazmışlar Bu Hain Köpeklerin Dokunulmazlıklarıda Kaldırıldı Nerede Adalet Nerede Savcı Hakim Nerede Devlet, Mal Bulmuş Mağrib Gibi FETÖ yü Keşfettiler Diğer Hainleri Unuttular Suçsuz Günahsız Ne Kadar Memur Varsa Bank Asyada Hesabın Var Diyerek cezaevlerine Doldurdular İhraç Ettiler Yarinde Kusura Bakmayın Yanlış Yapmışız Çıkın Diyecekler Ama Vatan Haini Damgasını Kim Kaldıracak nasıl Kaldıtılacak Meçhul Vatan Hainleri Hizmetlerine Devam Ediyor Vesselam....
30 Ağustos 2016 Salı 12:28
çokmu şaşırdınız
 // mesut yazıcı
senelerdir bu rezilliği bize seyrettiriyorsunuz.biz bıktık sizinde bıkmanızı bekliyoruz.bırakın korkuları bir kenara ne gerekiyorsa yapın....
30 Ağustos 2016 09:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler