YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'liler salonu terörist marşıyla terk etti
Dokunulmazlıkların kaldırılmasını içeren teklifin kabul edildiği, Meclis Anayasa Komisyonu'nda HDP'li vekiler bir skandala daha imza atarak, salonu PKK marşı ile terk etti.
HDP'liler salonu terörist marşıyla terk etti
03 Mayıs 2016 / 06:56 Güncelleme: 03 Mayıs 2016 / 09:16

Meclis Anayasa Komisyonunda dokunulmazlık teklifi görüşmeleri sırasında AK Parti'li vekillere saldıran HDP'li vekiller bir skandala daha imza atarak salonu terk ederken terörist marşı söyledi.

PKK PROPAGANDASI YAPTILAR

Daha sonra ise HDP'li vekiller, 'Biji Serok Apo' sloganlarıyla PKK propagandası yaptı! HDP'li vekiller, bina dışında da protestosunu sürdürdü.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk de pencereyi açarak HDP’lilerin arkalarından “Kahrolsun PKK, ırkçı faşistler” diye tempo tuttu.

PLAKA KONTROLU VAR
 // ruzgar ıbo
HADI YURUYUN ARKA PLAKA KONTROLU VAR.SIZI REZILLER SIZI.ALDIGINIZ MILLETVEKILI MAASLARINIDA IADE EDIN BEN VERGI VERIYOM BU DEVLETE PAYIMA DUSENI SIZE HARAM EDIYOM . ...
03 Mayıs 2016 Salı 15:17
AKBABALAR
 // ruzgar ıbo
BENIM KURT KARDESLERIMIN HAKKINI SAVUNMAK SIZEMI KALDI.SIZ ONCE YOLDA YURUMEYI .VATANA IHANET ETMEMEYI.INSAN OLMAYI OGRENIN ONUNUZE 3 TANE KOYUN VERILSE OTLTAMADIGINIZ GIBI BIRDE KOYUNLARA YOL SORARSINIZ BIZI KOYE GOTUR.KURT KARDESLERIMIZIN HAKLARINI NASIL SAVUNDUGUNUZU BU MILLET GORDU.SIZ KOVALAMADIMI BENIM ASIL KURT KARDESLERIM DIYARBAKIRDAN.UTANMADAN BU INSANLARIN YUZUNE NASIL BAKACAKSINIZ YUZSSUZ ADAMLAR.INSANDA BIRAZ GURUR OLUR YA TURK KURT KARDESTIR .AYRIM YAPANA NALET OLSUN......
03 Mayıs 2016 Salı 15:12
 // Mehmet
Yürü Anca gidersiniz ...
03 Mayıs 2016 11:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler