YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'liler PKK saldırılarına sessiz
HDP'liler PKK saldırılarına sessiz
18 Ağustos 2016 11:47
Terör örgütü PKK, Van ve Elazığ'da kanlı saldırılar düzenlerken HDP'li vekiller örgütün gazetesinin kapatılmasına tepki gösteriyor.

Fethullahçı Terör Örgütü'nün askeri darbe girişiminden sonra FETÖ'ye yönelik soruşturmalar devam ederken, mücadele edilen bir diğer terör örgütü PKK da saldırılar düzenlemeye başladı.

ART ARDA SALDIRILAR

Van'da polis merkezine saldırı düzenleyen PKK'lı teröristler, 3 polisi şehit ederken 73 kişinin yaralanmasına sebep oldu. Van'daki terör saldırısının ardından bu sabah saatlerinde de Elazığ'da terör saldırısı düzenlendi.

Elazığ'da emniyet müdürlüğü binasını hedef alan PKK'lı teröristler, bombalı araçla saldırı düzenledi. Saldırı sonucu ilk belirlemelere göre; 3 polisin şehit düştüğü, 146 yaralının olduğu öğrenildi.

HDP'LİLERİN DERDİ BAŞKA

Hain terör örgütü PKK'nın kanlı saldırılarından sonra gözlerin çevrildiği, PKK'nın siyasi kanadı HDP ise, saldırılarla ilgili sessizliğe gömüldü. Saldırılara ilişkin bir açıklama yapmayan HDP'liler, terör örgütünün sözcülüğünü yapan Özgür Gündem gazetesinin kapatılmasına tepki gösteriyor.

1-20160818114819.jpg

Bunları paketleyemiyen kanuna lanet olsun
 // Boğaçhan
İstisnasız hepsinin içindeki melanetler dışına yansımış. Birinin suratında bile meymenet yok!...
18 Ağustos 2016 Perşembe 12:44
1
 // 1
boyun eğmeyeceğiz yaziyor ayak bile öptürdüler geçin bu işleri ...Sıranızı bekleyin ......
18 Ağustos 2016 12:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler