YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekiller Davutoğlu'nun yolunu kesti
Başbakan Davutoğlu, Meclis'te görüşeceği bir heyeti karşılamaya giderken, HDP'li vekiller tarafından yolu kesildi. Gerginlik çıkaran vekiller korumalar tarafından uzaklaştırıldı.
HDP'li vekiller Davutoğlu'nun yolunu kesti
26 Ocak 2016 / 15:49 Güncelleme: 26 Ocak 2016 / 15:55

Başbakan Ahmet Davutoğlu, HDP grubunun bulunduğu salonun önünden geçerken HDP'li milletvekillerinden görüşme isteği aldı.

HDP'LİLER GERGİNLİK ÇIKARDI

HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, Davutoğlu'na “Sizinle görüşmek istiyoruz” diyerek seslendi. Bu sırada gerginlik çıkaran HDP'lilere koruma ekipleri müdahale etti. Diğer HDP'li vekiller ise "Başbakan'sın bizimle görüşmek zorundasın" dedi.

"ÖNCE HENDEKLERİ KAPATIN"

Başbakan Davutoğlu ise HDP'li vekillere "Önce hendekleri kapatın" şeklinde cevap verdi.

 

ENSONHABER

başbakanımızın yolunu hak actı
 // gül argu
siz kimsinizz başbakanımızın yolunu kesiyorsunuz .onun yolunu biz halk actık . siz kendi yolunuzu kapattınız. ...
26 Ocak 2016 Salı 23:40
 // Ömer
Kime vekillik yapıyor bu cahşıkkar? Sur'da Müslüman Kürt insanın evlerinde Kur'an-ı Kerim ve kutsal değerlerine hakaret edip yağmalayan sözde Kürt dostu hain yahudi çapulcuların mı vekilisiniz? Sizinle görüşmek bizlere ihanettir....
26 Ocak 2016 18:12
1
 // 1
böyle şeyler haber olamaz laf dalasi mi yapar Başbakan mahalle sokağı mi orası bi haber değeri bile yok bunun He saygısızlık yaptılar Başbakanımız da vekilleri açığa aldı bu haber olur ama bu ne böyle ya önce hendekleri kapatın sorumlusu onlar ise hesabını sor değilse yaptıkları saygısızlıga milletin efendisi olarak yetkilerini kullanarak cevap ver Sen koskoca Türk reislerinden birisin saygısızlık milletedir ona göre davran......
26 Ocak 2016 16:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler