YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekile tokat gibi yanıt
HDP'li vekile tokat gibi yanıt
28 Ocak 2016 11:20
“Tanklar doğuda çiçek mi topluyor?” diyen HDP'li vekile, AK Parti'li İlknur İnceöz’den tokat gibi cevap geldi. "Terör örgütü, sizin sözde devrimcileriniz oradaki çukurları çiçek ekmek için mi kazıyor"

Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon yapan askerimiz için "Tankları doğuda çiçek mi topluyor?" diyen HDP milletvekiline karşı söz alan AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, "Terör örgütü, sizin sözde devrimcileriniz oradaki çukurları çiçek ekmek için mi kazıyor. Önce bu sorunun cevabını versinler bu kürsüden?" diye cevap verince milletvekilleri tarafından büyük alkış aldı.

"ÇOCUKLARIMIZIN ÜZERİNE BOMBA ATAN TERÖR ÖRGÜTÜNE TABİ Kİ ÖNLEM ALACAĞIZ"

AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz, "Eğitim alan çocuklarımızın üzerine bomba atan terör örgütüne karşı tabi ki önlem alacağız, mücadele edeceğiz. Sivil halkı kalkan olarak kullananlara karşı tedbir almak hükümet olarak bizim sorumluluğumuzdur. Halkımızın bize verdiği sorumluluğu gereğini yerine getirmeye, devam edeceğiz." diye sözlerini sonlandırdı.

hep çirkin
 // murat atalay
ya bunların neden hep böyle tipleri bozuk bilen var mı? ermeni diyecem onlar bile bu kadar nursuz değiller kardeşim. bunlar başka bi şey....
28 Ocak 2016 11:39
ZOMBİ BU HDP LİLER ZOMBİ
 // ANGARALI
İĞRENÇ YARATIKLAR IIIIYYYY...
28 Ocak 2016 Perşembe 11:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler