YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekilden Twitter'da skandal paylaşım
HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, TSK'nın gerçekleştirdiği hava operasyonunda öldürülen PKK militanı için Twitter hesabından saygı mesajı yayınladı.
HDP'li vekilden Twitter'da skandal paylaşım
23 Eylül 2015 / 01:43 Güncelleme: 23 Eylül 2015 / 01:49

HDP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Ayhan, hava operasyonunda öldürülen PKK'lı için Twitter hesabından çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu.

Tunceli'nin Ovacık İlçesi'ndeki operasyonlarda, terör örgütünün sözde Dersim Eyalet Komutanı ve örgütün silahlı kanadı olan HPG'nin komuta konseyi üyesi de olan 'Baran Dersim' kod adlı İsmail Aydemir ile birlikte, 'Erdal' kod adlı Abdurrahman Akçin, 'Cilo' kod adlı Resul Balıkçı ve 'Botan' kod adlı Sedat Arslan olmak üzere 4 PKK'lının öldürüldüğünü duyurulmuştu.

HDP'Lİ VEKİLDEN SKANDAL TWEET

HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, Twitter hesabından skandal bir paylaşımda bulundu.

HDP'li vekil, teröristlere sahip çıkarak "Dersim'in asi komutanı Baran Dersim ve Kobani direnişinin özgürlük savaşçısı Aziz Güler anınız önünde saygıyla eğiliyoruz" dedi.

1-074.jpeg

 // anti tağut
Demokrasi denilen köhne düzenin meyveleri ..müslüman ancak allahın kanun ve yasalarına boyun egmeli diğer kanun ve yasaları reddetmelidir ancak o zaman allah bizim imanimizi kabul eder işte o zaman müslüman sayiliriz...
23 Eylül 2015 11:15
 // mustafa
"ruhlarıniz şad olsun" deyip bir fatiha isteseydi, "belki davaları haktır " diye düşünürdük de, komünist sembol önünde (ALLAHsız, kitapsız rejim) poz veren, hatırasına saygı gösteren, milletin namusunu koruyan askere mermi sıkan bir mahluk olunca. ..,.... pek hürmet edesim gelmedi. Kürt kardeşlere de anlatmak gerekir, bu heriflerin niyetinin din dışı olduğunu...
23 Eylül 2015 06:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler