YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekilden skandal açıklama!
HDP Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan, güvenlik güçleri tarafından öldürülen 'Şoreş Malazgirt' kod adlı teröristin cenazesine katılarak skandal açıklamalarda bulundu.
HDP'li vekilden skandal açıklama!
30 Eylül 2015 / 03:20 Güncelleme: 30 Eylül 2015 / 07:01

Şırnak'ın Beytüşşebap bölgesinde yürütülen operasyonda güvenlik güçleriyle girdiği silahlı çatışmada öldürülen PKK'lı 'Şoreş Malazgirt' kod adlı Özgür Akınel, Muş'un Malazgirt ilçesine bağlı Tatargazi köyünde toprağa verildi.

25 Eylül günkü çatışymada ölü ele geçirilen PKK'lı Özgür Akınel'in cenazesi kaldırıldığı Malatya Adli Tıp'ta yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. Bugün öğlen saatlerinde memleketi Muş’un Malazgirt ilçesine bağlı Tatargazi köyüne getirilen teröristin cenaze törenine HDP Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan, Malazgirt Belediye Eş Başkanları HDP ve DBP'li yöneticiler katıldı.

''KÜRDİSTAN'A YAPILAN SAVAŞ...''

Törende konuşma yapan ve teröristin mezarına çiçekler atan Milletvekili Burcu Çelik Özkan, "Bu zamanlar sözlerin tükendiği, cümlelerin bittiği zamanlardır. 7 Haziran'dan sonra bu halka ve Kürdistan'a yapılan savaş konseptiyle birlikte binlerce, onlarca gencimiz, yoldaşımız ve çocuklarımız katledildi. Bu mücadele sonuna kadar devam edecektir" dedi.

Teröristin cenazesi nedeniyle Malazgirt'te fırın ve eczaneler dışında işyerleri kepenklerini kapattı.

rs1-455.jpg

 

 // ORHAN NAİL AKAR
BÖYLE TERÖR VE TERÖRİSTE AÇİKTAN DESTEK VEREN PARLEMENTERLER VEYA MİLLETVEKİLİ ADAYLAR İÇİN MEVCUT YASALARDA BİR YAPTIRIM YOK MU ALLAH AŞKINA?...
30 Eylül 2015 10:05
TERÖR MECLISDE
 // HAKKI MEMIS
BU MILLET VEKILLERI ACIK ACIK TERÖRE DESTEK VERIYORLAR BÖYLE BIRSEY NASIL OLUR HAYRET EDIYORUM.DERHAL MECLISDEN CIKARILIP CEZALANDIRILMALARI GEREKIR....
29 Eylül 2015 Salı 23:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler