YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekilden küstah kayyum tehdidi
HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, teröre destek veren belediyelere kayyum atanmasıyla ilgili haddini aşan ifadeler kullandı.
HDP'li vekilden küstah kayyum tehdidi
11 Eylül 2016 / 21:29 Güncelleme: 11 Eylül 2016 / 21:29

İçişleri Bakanlığı, PKK-KCK ve FETÖ'ye yardım ve destek verdiği gerekçesiyle, haklarında yürütülen soruşturma ve kovuşturmalar kapsamında görevden alınan 28 belediye başkanının yerine kanun hükmünde kararname gereği 28 kişiyi görevlendirdi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN KİN KUSTU

Kayyum atanan Hakkari Belediyesi'nde birim amirlerinin kayyum ile toplantı yapmasını kabullenemeyen HDP'li milletvekili Selma Irmak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda nefret kustu. 

Irmak, kayyumla toplantı yapan belediye çalışanlarını tehdit ederek, "O kayyum gidince bakacak yüzünüz kalacak mı" ifadelerini kullandı.

BAKACAK YÜZ MÜ KALMAYACAK➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Yoksa, o mel'ûn münâfık yüzlerinize tükürmekten ağızlarda tükürük mü kalmayacak!!! ...
12 Eylül 2016 Pazartesi 14:32
BAKlLACAK YÜZÜ OLMAYANA ➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Kim bakar ki?!?...
12 Eylül 2016 Pazartesi 13:38
Şunu çok iyi bilin ki
 // Muhafız
Ey vatan haini şerefsizler şunu çok iyi bilin ki;Bu TC.Devletinin atadığı kayyumların kılına en ufak bir zarar gelsi,inanın o zaman hepinizin başınıza dünyayı yıkarız,hepinizi hiç çekinmeden en kısa zamanda Tahtalı Köye Muhtar yaparız...!!!Yapacağınız en ufak bir hareketin bedelini sizin gibi vatan hainlerine çok ağır ÖDETİRİZ...!!!ya adam gibi yaşarsınız,yada TAHTALI KÖYE MUHTAR OLURSUNUZ...!!!Tercih sizindir...!!!...
12 Eylül 2016 Pazartesi 12:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler