YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekilden kaymakama tuzak!
HDP milletvekilleri bu kez de bölücü örgüt ile işbirliği yaparak Silvan Kaymakamı Murat Kütük'ü tuzağa düşürmeye çalıştılar.
HDP'li vekilden kaymakama tuzak!
13 Kasım 2015 / 10:47 Güncelleme: 13 Kasım 2015 / 11:10

Terör örgütü PKK ile aralarındaki bağı saklamakta sakınca görmeyen HDP milletvekilleri bu kez de bölücü örgüt ile işbirliği yaparak Silvan Kaymakamı Murat Kütük'ü tuzağa düşürmeye çalıştılar.

KAYMAKAMI ÖLDÜRMEK İSTEDİLER!

Silvan Kaymakamı Murat Kütük, HDP'li vekiller ile PKK arasındaki bağı gözler önüne seren olayı tüm açıklığıyla anlattı.

Star'ın haberine göre yardım için HDP'li vekillerin tarif ettiği bölgeye giden ekip terör örgütünün tuzağı ile karşılaştı. Kaymakam Kütük: “HDP'li vekiller '200 kişi şu bölgede yardım bekliyor' diye bizi aradı. Askeri helikopterle gittiğimiz bölgede bizi eli silahlı teröristler karşıladı” dedi. Kütük, HDP'li milletvekillerinin,kendisini ve beraberindeki askerleri teröristlerin tuzağına düşürmek istediğini söyledi.

Üç mahalledeki halkın evlerini terkettiğini anlatan Kütük, bölgede 35'i dağdan gelen 80 kişilik terörist grubu var” dedi.

 

STAR

1
 // AZMİ
Bu vekil bozuntularına yeterince göz yumuldu hala dokunulmazlıkları kaldırılıp işlem yapılacak ...
13 Kasım 2015 Cuma 21:22
 // Rasim DUMAN
Bu alcaklar hakkinda adli takibat yapilmali, asla mulayemet ve musamaha gosterilmemelidir. Teroristlerin Silvan'da epeyce bunaldiklari anlasiliyor. Operasyonlar fasilasiz ve en siddetli sekilde devam etmeli. Dualarimiz kahraman askerlerimiz ve polislerimiz ile....
13 Kasım 2015 14:36
1
 // 1
e devlette onları öldürmekte sakinca görmesin .......
13 Kasım 2015 12:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler