YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekil mikrofonu kırdı
HDP'li vekil mikrofonu kırdı
23 Şubat 2015 23:12
TBMM'de kendilerinin verdiği önergenin okunmadığını iddia eden HDP'li Adil Zozani, katip üyenin mikrofonunu eliyle vurarak kırdı.

TBMM Genel Kurulu'nda geçtiğimiz Salı gününden bu yana, tartışma ve kavgalarla süren İç Güvenlik paketi görüşmelerine bugün devam edildi. Genel Kurulda HDP'li milletvekilleri verdikleri önergelerin okunmadığını belirterek başkanlık divanına geldi ve TBMM Başkanvekili Sadık Yakut'a tepki gösterdi. 

Bu sırada Yakut, Katip üye Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'e diğer önergeyi okumasını istedi. Özçelik okumaya başlayınca da gerginlik yaşandı ve HDP Mardin Milletvekili Adil Zozani, Özçelik'in önündeki mikrofona vurdu. Bunun üzerine mikrofon kırıldı. Zozani'yi arkadaşları uzaklaştırırken, mikrofonun kırıldığını belirten TBMM Başkanvekili Sadık Yakut birleşime 10 dakika ara verdi. Arada göreviler, kırılan mikrofonu onarmaya çalıştı.

23:28
 // +++
adamların işi eskiyalik ama artık akillarini başlarına alsınlar geçmiş alışkanlıklarını unutsunlar o devirler geçti birazcık medeni olsunlar halkın sesine kulak verip farklı beklentiler peşine dusmesinler...
23 Şubat 2015 23:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler