YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li milletvekili teröristin tabutunu taşıdı
HDP Van Milletvekili Tuğba Hezer, 27 Ağustos'ta güvenlik güçlerine saldıran PKK'lı grupta bulunan ve çatışmada ölen 'Destan Rüstem' kod adlı Sıdıka Yıldız'ın cenazesinde tabutunu taşıdı.
HDP'li milletvekili teröristin tabutunu taşıdı
02 Eylül 2015 / 22:22 Güncelleme: 02 Eylül 2015 / 22:27

Tunceli'de ailesi tarafından dün alınan PKK'lı terörist Sıdıka Yıldız'ın cenazesi bugün Başkale'deki Merkez Camii'ne getirildi.

Burada yapılan cenaze törenine, HDP Van Milletvekili Tuba Hezer, DBP'li Başkale Belediye Eş Başkanı Aynur Tarhan, partililer ve yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Camiden alınan kadın teröristin cenazesi, daha sonra da Milletvekili Hezer'in de aralarında bulunduğu kalabalık tarafından bir süre omuzlarda taşınarak belediye binası önüne kadar getirildi.

Cenaze buradan da yaklaşık 150 araçlık konvoyla merkeze 23 kilometre uzaklıkta bulunan Esenyamaç Mahallesi'ne götürülerek burada toprağa verildi.

aaaa
 // ali al
dünyanın neresinde vekiller teröristin cesetini taşır ve mecliste görevine devam eder. allah rızası için örnek verin. dünyanın neresinde terör temsilciliği yapan bir parti mecliste olur. dünyanın neresinde böyle müsamaha gösterilir. insan sabrının yerle bir eden bir olaydır. bu, ve ben böyle özgürlüğün içine.....yim. bu şerefsizlere demokrasi adı altında %99'un üzerine yaptırdınız. olmaz böyle bir şey yaaaa. yeter yaaaa.......
03 Eylül 2015 Perşembe 09:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler