YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li isme büyük şok! Soruşturma başlatıldı
HDP'li isme büyük şok! Soruşturma başlatıldı
22 Şubat 2016 19:15
Ankara saldırısının failinin taziye çadırını ziyaret eden HDP'li Tuğba Hezer hakkında Van Cumhuriyet Başsavcılığı soruştuma başlattı.

Terör örgütü PKK’nın kolu olan TAK’ın Ankara'daki bombalı saldırıyı yaptığını iddia ettiği Abdulbaki Sönmez'in taziyesine HDP Van Milletvekili Tuba Hezer de katılmıştı. Bunun üzerine Van Cumhuriyet Başsavvılığı HDP'li Tuğba Hezer  hakkında soruşturma başlattı.

TERÖRE KARŞI ORTAK BİLDİRİYİ İMZALAMADILAR

Öte yandan, Ankara'da düzenlenen bombalı terör saldırısından sonra Meclis'teki partilerin teröre karşı hazırladığı ortak bildiri HDP grubu tarafından imzalanmamıştı.

PKK'LI TABUTU TAŞIYAN HEZER'E SORUŞTURMA AÇILMIŞTI

Tunceli’nin Nazımiye İlçesi’nde 27 Ağustos’ta güvenlik güçlerine saldıran PKK’lı grupta bulunan ve çatışmada ölü ele geçirilen 'Destan Rüstem' kod adlı Sıdıka Yıldız için Van’ın Başkale İlçesi’nde cenaze töreni yapıldı.

önce TBMM gereğini yapsın...!!!
 // Muhafız
Başsavcılık soruşturma açsa ne olur?,önce Hükümet bu vatan hainlerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasını TBMM'nin gündemine getirecek,daha sonra dokunulmazlıkları kaldırılacak,daha sonrada Başsavcılık gereğini yapacaktır.Yoksa bu soruşturma açmanın hiçbir manası yoktur,yani önce Hükümet işini yapacak,sonra TBMM yapacak,ondan sonra Yargı Mensupları işini yapacak,yoksa terörle mücadele eden güvenlik kuvvetlerimizin moralmen zaafa uğratmış oluruz,sadece iş güvenlik kuvvetleriyle olmuyor,anladını...
22 Şubat 2016 Pazartesi 19:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler