YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'den ikinci afiş skandalı!
HDP, İslam ve Hz. Peygamber karşıtı afişleri ve Demirtaş'ın Kabe-Taksim kıyaslaması ardından bir skandal afişe daha imza attı.
HDP'den ikinci afiş skandalı!
08 Mayıs 2015 / 07:48 Güncelleme: 08 Mayıs 2015 / 09:22

HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş’ın Taksim-Kabe kıyaslaması, Diyanet'in ve din derslerinin kaldırılması söylemleri, İslam ve Hz. Peygamber karşıtı afişlere bir yenisi daha eklendi.

rs-021.jpg

HDP Van örgütü İpekyolu'nda açtığı seçim bürosunun bulunduğu sokağa "Yaşamın Yaratıcısı Kadınlarla Barajı Aşacağız" pankartını astı. Pankartta Kongreya Jinên Azad (KJA-Özgür Kadın Kongresi) imzası yer aldığı görüldü.

2-439.jpg

Daha öncede defalarca İslam ve Hz. Peygamber karşıtı astığı çirkin pankartlarla gündeme gelen HDP, Van'da seçim bürosunun bulunduğu sokağa, "Yaşamın Yaratıcısı Kadınlarla Barajı Aşacağız' yazılı son derece çirkin olan skandal pankartı asması, yaratmanın yalnızca Allah'a ait olduğu gerçeğinin inkar edildiği açıkça gösteriyor.

 

HABER 10

Yaratıcıymış
 // Boğaçhan
Yaşamın yaratıcısıymış. Sümme haşa! Sen daha karnındaki çocuğun cinsiyetini bile belirleyemezken hangi yüzle yaratıcılık iddia ediyorsun?...
08 Mayıs 2015 Cuma 09:02
Asıl kimlikleri belirginleşiyor
 // Boğaçhan
Bunları yapanların birçoğu Kürt kisvesi altında Kürtçülük yapana Ermeni kökenli dinsizler. Allah'a, Peygambere (SAV) ve Kuran'a karşı mücadele ettikleri ortada. Kürt kardeşlerimiz bunların ne mal olduğunu görüp seçimde bunları sandığa gömmeliler....
08 Mayıs 2015 Cuma 09:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler