YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'den İçişleri'ne acil görüşme talebi!
HDP, bir grup milletvekilinin acil görüşme talebiyle İçişleri Bakanlığı'na gittiğini duyurdu. Açıklamada görüşme talebinin Cizre'de yaşanan çatışmalardaki yaralılarla ilgili olduğu belirtildi.
HDP'den İçişleri'ne acil görüşme talebi!
25 Ocak 2016 / 02:53 Güncelleme: 25 Ocak 2016 / 07:00

HDP'li Milletvekilleri Acil Görüşme Talebiyle İçişleri Bakanlığı'na Gitti HDP, bir grup milletvekillerinin acil görüşme talebi ile İçişleri Bakanlığı'na gittiğini duyurdu. Açıklamada görüşme talebinin Cizre'de yaşanan çatışmalardaki yaralılarla ilgili olduğu belirtildi. 

Açıklamada görüşmenin, gerçekleşip gerçekleşmeyeceği yönünde bir bilgi verilmedi. 

GÖRÜŞMEYE ŞU MİLLETVEKİLLERİ GİDECEK 

HDP Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamada İçişleri Bakanlığı'na acil görüşme talebiyle gidildiği ifade edilerek şöyle denildi: "Milletvekillerimiz Sayın Behçet Yıldırım, Sayın Hişyar Özsoy, Sayın Hüda Kaya, Sayın Nimetullah Erdoğmuş ve Sayın Sibel Yiğitalp, Cizre'de yaralı olan ve tam yerlerini Hükümet yetkililerinin bildiği yaralılara ambulans gönderilmesinin sağlanması için acil görüşme talebiyle İçişleri Bakanlığı'na gitmişlerdir" 

3 KİŞİNİN CESEDİ BULUNDU

Sokağa çıkma yasağının 42'inci gününe girdiği Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde, öğlen saatlerinde Dicle Mahallesi'ndeki bir sokakta kimliği belirlenemeyen bir erkeğe ait cenaze bulundu.

Cenazeyi alması için mahalleye Cizre Belediyesi'nin ambulansı gönderildi.

Dağkapı Mahallesi'nde de kimliği belirlenemeyen 2 kişinin cenazesi bulundu. Buradaki iki cenaze de ambulansla Cizre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

 // Rasim DUMAN
Siz pek ambulans sevmezdiniz ya, ne oldu da birden "as'erdiniz"? İcinde asker-polis-sivil vatandas olunca kursunla, oldur ; terorist yaralaninca "amman yetisin!" oyle mi?! Yahu siz ne igrenc mahluklarsiniz !!!...
25 Ocak 2016 07:22
 // Hsmn
Polis asker şehit olurken tinmadiniz....oradasivil yaralılar varsa bizim askerimiz gereğini zaten yapar....bunlar tutustuguna göre kandilden olsa gerek...
25 Ocak 2016 07:22
 // Koray
De get teröristler nereye gidiyorsunuz hangi PKK'lı hasta...
24 Ocak 2016 23:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler