YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'den Afrin için tehlikeli çağrı
HDP'den Afrin için tehlikeli çağrı
21 Ocak 2018 11:09
Türkiye, HDP'nin Afrin'de sırtını dayadığı YPG'lileri bombalayınca HDP, Türkiye içinde bir karışıklık için harekete geçti.

HDP Eşbaşkan Yardımcısı Nadir Yıldırım, HDP’nin tüm il ve ilçe örgütlerine bugün sokağa çıkmaları ve halkı tahrik etmeleri için çağrıda bulundu.

Afrin'de PKK'lılara yönelik operasyonunun başladığı saatlerde HDP, "Savaşa hayır" etiketiyle "Afrin'e saldırı Kürt düşmanlığıdır" dedi.

Sabaha kadar HDP'ye yakın isimler ve HDP'li vekiller Afrin operasyonunu "oradaki Kürt halkına katliam yapılıyor" yalanıyla gölgelemeye çalıştı.   Sosyal medyadan bekledikleri karşılığı göremeyen HDP'liler çözümü halkı sokağa dökmekte buldu.

6-7 EKİM'DE DE AYNISINI YAPMIŞTI

Kobani'yi bahane eden HDP 6-7 Ekim olaylarında da halkı provoke edip sokağa dökmüş 31 masum insanın canice ölümüne sebep olmuştu.

1.JPG2.JPG

İçimizdeki hâinlerin
 // Rasim DUMAN
şu alçakça provokasyonları, savcılarımızın dikkatlerinden kaçmıyordur inşallah. Testi kırılmadan, gerekeni yapın efendiler !!! Sahada canlarını ortaya koyan Mehmetçiklerimizin cesâret ve vatanperverliklerinin aynısını, siz de ortaya koyun. Böyle bir millî meselede, insanları sokağa çağırmanın, "demokratik hak" ve "demokratik tepki" ile hiçbir alâkası yoktur ! Bu meyânda yayın yapan gazete, dergi ve TV'ler hakkında da, icâp eden işlemler, en küçük bir tereddüt ve müsâmâha gösterilmeden ve en küçük bir tâviz verilmeden ve derhâl yapılmalıdır....
21 Ocak 2018 Pazar 15:48
tehlike
 // Vira Bismillâh
aşağılık TASMALILAR siz bu konuda hiç konuşmayın, bu TÜRKİYE meselesidir. siz kim oluyorsunuzda konuşuyorsunuz? hadi ordan. KIZIL TASMALILAR....
21 Ocak 2018 15:19
Aman haa,gözlerinin yaşına bakmayın
 // Mehmet Bey
İçimizdeki çeşitli kahpe veya hain marjinal örgütlerin veya partizan provokatörleri ve elebaşları derhal ve ivedilikle göz altına alınmalıdır !!!......
21 Ocak 2018 Pazar 12:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler