YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'deki çatlak büyüyor!
Selahattin Demirtaş'ın 'İçimizde Erdoğan seviciler vardı' sözleri tartışılmaya devam ediyor. Demirtaş'ın gönderme yaptığı isimlerim başında Leyla Zana'nın geldiği öğrenilirken, Zana'nın Demirtaş'a sitem ettiği iddia edildi.
HDP'deki çatlak büyüyor!
16 Aralık 2015 / 07:49 Güncelleme: 16 Aralık 2015 / 11:32

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, 'İçimizde Erdoğan seviciler vardı' sözlerinin şifreleri çözülüyor.

Demirtaş'ın isim vermeden göndermede bulunduğu partililer arasında, HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana'nın da yer aldığı ve Zana'nın, "Selahattin ayıp etti" siteminde bulunduğu öğrenildi.

rs1-544.jpg

Demirtaş ile Zana'nın arasını açan gerilimin, Zana'nın aylar önce yaptığı “"Çözüm Süreci'ni çözerse Erdoğan çözer" açıklaması olduğu konuşuluyor. 

 

AKŞAM

biribinden bulsunlar
 // BİROL
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
16 Aralık 2015 Çarşamba 12:13
 // mustafa
Zana inandığı dava için hapis yattı.selahattin o zaman neredeydi ? Selocan kürtleri sevse işi böyle götürmez. Zoruna da gitse Erdoğan ile beraber hareket eder. Zana, bir umut görmüş .Adi Erdoğan sevici mi oldu?...
16 Aralık 2015 07:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler