YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP ve CHP 1 Kasım sonrası şeytani bir plan peşinde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şahin, HDP'li vekillerin istifa edip CHP'ye geçeceği, MHP'nin de CHP'yle koalisyon kuracağı yönünde söylentiler dolaştığını belirtti.
HDP ve CHP 1 Kasım sonrası şeytani bir plan peşinde
21 Ekim 2015 / 08:05 Güncelleme: 21 Ekim 2015 / 09:28

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, CHP ve HDP'nin 1 Kasım sonrası için şeytani bir planın peşinde olduğunu söyledi.

1 KASIM SONRASI ŞEYTANİ SENARYO!

Ankara'da kulislerde seçim sonrası için yeni bir senaryo dolaştığını dile getiren Şahin planı şu şekilde anlattı;

"Şimdi bir senaryo konuşuluyor, Ankara'da, siyasi kulislerde. AK Parti 1 Kasım seçimlerinde de tek başına iktidarı yakalayamazsa senaryo şu, diyelim ki tek başımıza iktidara gelemedik. HDP'den ciddi bir milletvekili grubunu CHP'ye geçirmeyi düşünüyorlar ve CHP'nin MHP ile bir koalisyon kurma senaryosu var. Çünkü Devlet Bahçeli 'HDP'nin içinde olduğu, dışarıdan destekleyeceği bir hükümette bulunmam' dedi. Bu sorunu geçmenin yolu olarak şeytanca, sinsice böyle bir oyun peşindeler."

KILIÇDAROĞLU DEMİRTAŞ'LA GÖRÜŞTÜ

Şahin, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'la görüştüğünü anımsatan, Şahin, ''Geçen gün sayın Kılıçdaroğlu, Demirtaş ile konuştu ya, belki de bunları konuştular aralarında. Şimdi seçimlerden sonra AK Parti'nin tek başına iktidara gelemediğini düşünün, bu senaryo uygulanacak. Devlet bey o zaman der ki 'HDP yok ki CHP'ye geçmişler ben CHP ile kurarım' der belki. Türkiye'de AK Parti'yi iktidardan uzaklaştırma senaryosu var'' ifadelerini kullandı.

AK Parti'nin memurun da her zaman yanında olduğunu belirten Şahin, istifa eden bir hükümet döneminde toplu iş sözleşmesi yapıldığını hatırlatarak, bunun da AK Parti hükümetinin memurlara verdiği değeri ortaya konduğunu kaydetti.

 // Zando
Sayın bahçeli bu oyuna alet olmax...
21 Ekim 2015 11:27
günaydın
 // recep
Cumhurbaşkanımız eğer chp ye hükümet kurmayı verseydi bu dönem dediğiniz hükümet kurulacaktı....
21 Ekim 2015 11:05
 // Rasim DUMAN
Selefleri Suleyman DEMİREL ve Bulent ECEVİT' te "adam ayartma, adam satinalma ve fason parti kurma" hususlarinda cok ustalardi. Hemen tasrih edelim ki, bu mevzuda Suleyman DEMİREL "acik ara" ondeydi ve bugun bile "varisleri" arasinda O'na yetisebilen cikmadi. Muhtemelen bugunlerde "bir bilen" USTAD'larini cok ariyorlar. Fakat bilmedikleri ve bir turlu anlamadiklari birsey var : Kurduklari her tuzak, kendi aleyhlerine netice veriyor....
21 Ekim 2015 10:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler