YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP seçim aracında Kılıçdaroğlu bayrağı
Gaziantep'te çekilen fotoğrafta, HDP'nin seçim aracında dalgalandırılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bayrağı dikkat çekti.
HDP seçim aracında Kılıçdaroğlu bayrağı
25 Mayıs 2015 / 01:20 Güncelleme: 25 Mayıs 2015 / 07:29

7 Haziran seçimlerine az bir süre kala Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bazı CHP'lilerin HDP için oy istediği iddia edilmişti.

Her ne kadar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gizlemeye çalışsa da her gün CHP'nin HDP ile kol kola fotoğrafları geliyor.

Ne zaman çekildiği belli olmayan fakat sosyal medyada bugün paylaşılan Gaziantep'te çekilen fotoğrafta, HDP'nin seçim aracında dalgalanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun resminin yer aldığı bayrak dikkat çekti.

 

DETAİLHABER

beşi bir arada delton kardeşler...
 // atiker
akıl üst akıl abd ve siyonistler taşeron paralel yapı emir erleri piyonlar belli dört muhalefet partisi amaç eski türkiyeye dönmek hedef devleti yağmalamak cb nını ve ak partiyle en kirli oyunlarla iftiralarla acımasızca hesaplaşmak eski korku devletini yeniden geri getirmek halkın biraz daha demokrasiyi özümsemesinin önüne geçmek eyer bu seferde başaramassalar türkiyeyi kaybedecekler halk devrimi tamamen rayına oturacak onlar için geriye dönüş olmayacak inşallah millet geçmişi unutmadan sandığa...
25 Mayıs 2015 Pazartesi 11:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler