YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP o ziyarete katılmıyor!
HDP o ziyarete katılmıyor!
27 Temmuz 2015 16:19
Halkların Demokratik Partisi (HDP) TBMM Grup Yönetimi,Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, bugün TBMM Başkanlık Divanı üyelerinin yapacağı ziyarete HDP’li divan üyeleri katılmayacağını açıkladı.

HDP'den yapılan açıklamada, "Seçim öncesinden başlayarak bugüne kadar sürekli olarak söylem ve uygulamaları ile HDP’yi hedef haline getiren, tarafsızlık ilkesi başta olmak üzere Anayasa’da kendisine verilen yetkileri hiçe sayarak partimize yönelik tüm baskıların ve operasyonların planlayıcısı ve uygulayıcısı konumunda bulunan, iktidar ve seçim hesapları üzerinden çözüm sürecini engelleyen ve Türkiye halklarına savaşı dayatan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, bugün saat 14.00’te TBMM Başkanlık Divanı üyelerinin yapacağı ziyarete HDP’li divan üyeleri katılmayacaktır" denildi.

 // mustafa
emanet oylara sahip çıkacağız dediniz. pkk emanet oy yok dedi. bütün eylemlere de çanak tuttunuz.

zaten bu devletin bu ülkenin partisi gibi davranmıyorsunuz. pek bir kayıp olmaz...
27 Temmuz 2015 20:24
ÇOK ÜZÜLDÜK
 // DADAŞ
Sayın Cumhurbaşkanımızı Bilemem Ama Biz TÜRK ve KÜRT Kardeş Olarak ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı Olarak Kendi Halkına Silah Doğrultan, Kendi İnsanının Ölümüne Sessiz Kalan satılmış ........ Ların Bu Toplantıya Katılmamasına kahrolduk Üzüntüden Kendimizi Kaybettik İnşallah Mevlamda Bu Hain .............. Ları Kahreder ve kaybeder. ...
27 Temmuz 2015 Pazartesi 20:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler