YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP hakkında korkunç rapor
İstihbarat raporlarında yer alan iddialara göre bazı HDP’li belediyeler kanalizasyon çalışması görüntüsü altında askeri noktaların altına tünel kazıyor. PKK da bu tünelleri kullanarak saldırı düzenleyecek.
HDP hakkında korkunç rapor
30 Temmuz 2015 / 09:20 Güncelleme: 30 Temmuz 2015 / 11:45

Çözüm sürecini sonlandırmak isteyen PKK kanlı saldırılarına yeniden başladı. Bazı HDP'lilerin bu saldırılarda PKK'ya yardım ettiği de ortaya çıktı. HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız'ın terör örgütüne silah götürdüğü görüntüler ortaya çıkmıştı. İstihbarat raporlarına göre HDP'li bazı belediye başkanları da PKK'yla bağlantı içinde.

BİRLİKLER HEDEFTE

Halka hizmet iddiasıyla halktan oy toplayan bu belediyelerin kanalizasyon adı altında tüneller kazarak PKK saldırılarına altyapı yaptığı belirtiliyor. İddialara göre bu tüneller askeri ve polis birliklerin geçiş güzergâhında yapılıyor. PKK terör örgütü bu tünellerin içini patlayıcılarla dolduracak. Askeri bir konvoyun geçişinde bu bombalar patlatılarak çok sayıda asker veya polisin şehit verilmesi sağlanacak.

DAĞDAN SOKAĞA SİLAH

PKK'lı grupların sokaklarda yaptığı eylemlerde kullandığı silahların dağ kadrosundan gönderildiği ortaya çıktı. Hakkari'de ellerinde çuvallarla gelen şahısların olduğu ihbarını alan polis, 4 adet Kalaşnikof marka otomatik tüfek, 4 kamuflaj yelek ve 750 adet mermi ele geçirdi. Silahların sansasyonel eylemlerde kullanılmak üzere saklandığı belirtildi.

 

AKŞAM

HERKEZ BİLİYOR
 // MUS
VEKİLERİ NE Kİ BELEDİYESİ O OLACAK. BELEDİYELERİN İMKANLARI EMİRLERİNE AMAMDE. ÇALIŞANLAR AYLIKLARINDAN YARDIM KESİNTİSİ BAĞIŞ FALAN FİLEN ...
30 Temmuz 2015 Perşembe 17:21
 // yılmaz
Yakaladıgın zaman o mermileri hainlerin vucudunda yer kalmayacak şekilde deleceksin ibreti alem sergileyeceksin hainligin sonunu herkez görecek...
30 Temmuz 2015 09:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler