YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP barajı geçince pilav dağıtmıştı, "kayyumları tanımıyorum" dedi
7 Haziran seçimlerinde HDP barajı geçince pilav dağıtan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, "Kayyumlarla kardeş falan olmayız; Çanakkale halkı Sur halkı ile kardeştir" dedi.
HDP barajı geçince pilav dağıtmıştı, "kayyumları tanımıyorum" dedi
13 Eylül 2016 / 12:36 Güncelleme: 13 Eylül 2016 / 12:43

7 Haziran seçimlerinde HDP barajı geçince pilav dağıtan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Sur Belediyesi ile imzalanan "Kardeşlik Protokolü"yle ilgili açıklama yaptı.

Gökhan, “Biz kayyumlarla kardeş falan olmayız. Çanakkale halkı Sur halkı ile kardeştir. Bu kardeşlik kurulmuştur ve ilelebet devam edecektir. Biz demokrasilerde kayyumların halkı temsil etmediğine inanırız. Kayyumlar demokrasilerde halkı temsil edemez. Halkı seçilmiş olan insanlar temsil eder” dedi.

Çanakkale Olay gazetesinden Seçkin Sağlam’ın haberine göre, Gökhan Sur belediyesine kayyum atanması sonrasında imzalanan protokol nedeniyle şehirde gündem olmuştu.

"MUHATABIMIZ DEĞİLLER"

Kayyumun muhatapları olamayacağını belirten Gökhan, kardeşlik protokolü ile ilgili açıklamaları ise spekülatif olarak değerlendirdi.

Gökhan, “Bir halkı kayyumun temsil etmeyeceğini, bilmeyen, anlamayan insanlar Çanakkale halkı ile Sur halkının kardeşliğine laf ediyor. Kendi işlerine bakacaklar. Biz kardeşliğimizi sürdüreceğiz, onlara rağmen” şeklinde konuştu.

 // salim
Birde Atatürkçülüğü kimseye bırakmazlar ya!!!!l...
14 Eylül 2016 00:04
 // Alperen
Beni en cok uzen Çanakkale sehitler diyarina sanki ozellikle secilmis gibi bu adamin baskan yapilmasidir.Sevgili Çanakkaleliler siz sehitlerimizin kemiklerini sizlattiniz.Allaha havale ediyorum.Bu ülke ne zaman kendine gelecek merak ediyorum....
13 Eylül 2016 23:40
 // Efsane
Boş adam bu mu Çanakkale'ye hizmet edecek bu nerede olduğunun bile farkında değil ya CHP nereden bulur bu adamları bakalım CHP destek verecek mı al birini vur öbürüne göreceğiz.......
13 Eylül 2016 19:57
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler