YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hayrunnisa Gül'ün ayağı kayarsa
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Eşi Hayrunnisa Gül, Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins’in davetlisi olarak resmi ziyaret gerçekleştirmek üzere Letonya'nın başkenti Riga'ya indi.
Hayrunnisa Gül'ün ayağı kayarsa
01 Nisan 2013 / 22:55 Güncelleme: 01 Nisan 2013 / 23:17

Havaalanında kırmızı halı ve askeri törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Gül'ün eşi Hayrunnisa Gül merdivenlerden inerken soğuk hava ve kar yağışının kayganlaştırdığı merdivenlerin azizliğine uğrayarak küçük bir kaza atlattı. Ayağı kayan Hayrunnisa Gül sendeleyince son anda eşi Abdullah Gül kolundan tutarak düşmesini engelledi. Gül ve heyeti daha sonra Riga'da kalacakları Radisson Otel'ine geçtiler.
 
Gül, temasları çerçevesinde, ikili ilişkilerin tüm boyutlarını detaylı şekilde ele alarak, Avrupa Birliği başta olmak üzere ülkeleri ilgilendiren bölgesel ve uluslararası konularda görüş alışverişinde bulunacak.
 
Ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Gül’e, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile milletvekilleri, iş, sanat dünyasından temsilciler ve basın mensupları eşlik ediyor.İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler