YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hayri İnönü o videoyu doğruladı!
Şişli'deki krize bu kez de video kaydı eklendi. Söz konusu görüntülere göre Emir Sarıgül, Belediye Meclis Toplantısı'nda Başkan Hayri İnönü'ye küfür etti. Hayri İnönü ise Sarıgül'ün kendisine küfrettiğini doğruladı.
Hayri İnönü o videoyu doğruladı!
13 Şubat 2015 / 07:49 Güncelleme: 13 Şubat 2015 / 09:27

Emir cümlesi CHP'li Şişli Belediyesi'nde sular durulmadı. Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eşi Nazlı İnönü, Mustafa Sarıgül'ün kendilerini ölümle tehdit ettiğini açıkladı. Soruşturma başlatıldı. Ancak dosya hakkında takipsiz kararı verildi.

Şişli'de tam sular durulmuş derken dün yeni bir bomba patladı. İnternette paylaşılan bir video kısa sürede sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri haline geldi. İddiaya göre söz konusu video, Şişli Belediye Meclisi'nin Şubat ayı toplantısında çekildi. Toplantıya önce Belediye Başkanı Hayri İnönü geldi. Sonradan salona gelen Emir Sarıgül bu sırada İnönü'ye küfür etti.

Basit kişilerin basitliği

İşte bu video gündemi sarsarken Hayri İnönü ise ilginç açıklamalarda bulundu. Başkan İnönü, "O video doğru. Bana her ay belediye meclis toplantısında küfrediyor. İki-üç kere oldu böyle. Basit kişilerin basitliği olarak gördüğüm için aldırmıyorum." Bu arada İnönü daha önce de Emir Sarıgül'ün kendisine küfür ettiğini söylemişti.

İnönü ailesinin iddiaları üzerine Mustafa Sarıgül hakkında soruşturma başlatılmıştı. Ancak o dosya hakkında takipsizlik kararı verildi.

Hayri İnönü ile eski yardımcısı Emir Sarıgül, büyük kavgadan sonra ilk olarak 6 Ocak'taki meclis toplantısında bir araya gelmişti. İki isim toplantı boyunca yüzyüze gelmemeye özen göstermişti.

162007.jpg

sarıgül
 // tuncay
sarıgül efsanesi bitmiştir. bu kişiyi parlatılıp solun erdoğanı yapma gayretinde olanların hayalleri suya düşmüştür. bunca kanıt varken sarıgül ve oğlu gereken cezayı almalıdır....
13 Şubat 2015 Cuma 13:01
işin içinde çok...
 // atiker
kirli tezgahlar var ama chp ve sarıgül mafyası bitli yorganla olayların üstünü kapattı devletin müfettişleri belediyeyi adam gibi geçmişe dönük adam akıllı teftiş etsinler inanıyorumki türkiyenin en çok yolsuzluk ve adaletsizliklerin yaşandığı kurum olarak tarihe geçer niyedir bilinmez bu kadar olaylardan sonra bu mesele derinlemesine araştırılmıyor....
13 Şubat 2015 Cuma 08:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler